در گزارش اسب من مطرح شد

گلایه ملی پوش شنا ایران در آستانه المپیك

گلایه ملی پوش شنا ایران در آستانه المپیك ملی پوش شنای اعزامی ایران به المپیک توکیو اظهار داشت: سه بار تمریناتم به سبب گرفتن تست کرونا کنسل شد.متین بالسینی ملی پوش شنای ایران در المپیک توکیو در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نماینده شنای ایران در المپیک توکیو هستم. امروز سه شنبه عازم ژاپن می شوم. در طول این مدت تمریناتم را ادامه دادم اما یکسری از اتفاقات موجب شد که تمرکز کافی نداشته باشم. پیک من برای مسابقات صربستان در یک ماه گذشته بود. در ضمن این یک ماه مشخص نبود که کدام یک از شناگران به المپیک اعزام می شود. بنا بر این کمی تمریناتم به هم ریخت اما در دو هفته گذشته توانستم به وضعیت عادی خود بازگردم.
وی اشاره کرد: یک شناگر نباید حتی یک روز برنامه تمرینی اش به عقب بیافتد چونکه تمرین امروز به فردا مرتبط می باشد اما متأسفانه اتفاقاتی رخ داد که تمریناتم تحت تأثیر قرار گرفت. برای مثال طبق بخشنامه قرار بود برای گرفتن تست کرونا در محل تمرین ورزشکاران حاضر شوند اما من مجبور بودم برای تست به کمیته ملی المپیک بروم. باید سه تست گرفته می شد و من سه تمرین نوبت بامداد خودرا برای رفتن به کمیته ملی المپیک از دست دادم.
وی اضافه کرد: نمی دانم چرا برای گرفتن تست به استخر نیامدند. فکر می کنم هماهنگی لازم بین فدراسیون و کمیته ملی المپیک انجام نشد و شاید بیشتر این مشکلات به سبب ایرادات مدیریتی باشد. برایم عجیب است و همین رفت و آمدها احتمال مثبت شدن تست PCR را بیشتر می کرد.

ملی پوش شنای ایران گفت: اتفاق دیگر این بود که روز شنبه در آستانه اعزام به بازی های المپیک تستی گرفته شد که عضله بازیکنان سنجیده تا در صورت ضعیف بودن یک عضله، برنامه های تمرینی داده شود. این تست بسیار خوبی است اما زمان این تست در فاصله یک هفته اعزام به بازی ها نبود! این تست باید حداقل یک سال پیش گرفته می شد تا در طول این مدت عضله ضعیف با برنامه تقویت بشود. برای انجام این تست، تمریناتی به من داده شد که همین منجر گردید بعدازظهر نتوانم تمرینات خودرا به سبب خستگی به خوبی انجام دهم.
وی افزود: نکته عجیب دیگر این بود که برای تهیه کفش مورد نظر المپیک، چهار بار از من درباره اندازه کفش سوال شد و در نهایت در صورتیکه اعلام نموده بودم سایز کفشم ۴۳.۵ است سایز ۴۶ به من داده شد! عجیب تر از آن اندازه کت و شلوار بود که از یک ماه گذشته پرسیده شد و در نهایت روز یکشنبه درباره عدم ارسال کت و شلوار سوال کردیم که ظاهراً دوستان ناآگاه بودند. به کمیته المپیک رفتیم و از هر کمد یک لباس و کت به من داده شد!
بالسینی در آخر اشاره کرد: با تمام اتفاقاتی که برایم رخ داد نا امید نمی شوم. تمام تلاش خودرا در المپیک خواهم کرد تا همانند ۵ مسابقه اخیرم بتوانم رکورد ملی را ارتقا ببخشم. در صورتیکه به من اعلام نمودند ورزشکارانی که به سبب سهمیه اعطایی نمی توانند با خود همراه داشته باشند بدون مربی اعزام می شوم اما می دانم که سایر ورزشکارانی که مانند من سهمیه را به دست آورده اند با مربی در المپیک حضور دارند. نمی دانم چرا نباید مربی همراه من حضور داشته باشد.


منبع:

1400/04/30
22:48:53
5.0 / 5
226
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری