نفرات برتر مسابقات تیروكمان باشگاه های استان مركزی عرضه شدند

نفرات برتر مسابقات تیروكمان باشگاه های استان مركزی عرضه شدند به گزارش اسب من نایب رییس هیأت تیر و کمان استان مرکزی اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیر و کمان باشگاه های استان مرکزی در ۲ رده سنی نونهالان و نوجوانان با شناخت و معرفی نفرات برتر در اراک به پایان رسید.فاطمه ربیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: مسابقات قهرمانی و انتخابی تیروکمان باشگاه های استان مرکزی برای شناخت نفرات برتر جهت حضور در رقابت های قهرمانی کشور در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ۲ بخش دختران و پسران در اراک اجرا شد.
وی اضافه کرد: مسابقات با شرکت ۲۸ ورزشکار از شهرستان های اراک، شازند، خمین، دلیجان و مهاجران در ۲ بخش ریکرو و کامپوند مورد پیگیری قرار|گرفت که در نهایت، در ریکرو بانوان محنا شجاعی مقام نخست را به دست آورد، در کامپوند بانوان هم سارا جلالی بر سکوی نخست ایستاد، سارا مجیان نایب قهرمان شد و هلیا محمدی در جایگاه سوم ایستاد.
وی افزود: در کامپوند آقایان دانیال یوسفی، شایان غزنوی به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند. در ریکرو آقایان هم امیرمحمد پیرحسینی عنوان قهرمانی را به دست آورد، محمد مبین ربیعی در جایگاه دوم ایستاد و محمد طاهر جعفری سوم شد.
ربیعی افزود: در ریکرو پایه آقایان هم، علی پیشوار، رضا پیشوار و حسین خسروی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.
وی با اعلان اینکه سه نفر برتر این رقابت ها در مسابقات قهرمانی کشور حضور خواهند یافت، اضافه کرد: همینطور مهرانگیز حسین آبادی، زاهده رضایی، عماد کمره ای و آرش قاسمی داوری مسابقات را برعهده داشتند.
نایب رئیس هیأت تیر و کمان استان مرکزی اشاره کرد: این هیأت پیشنهاد میزبانی مسابقات قهرمانی کشوری در رده های نونهالان و نوجوانان را به فدراسیون تیر و کمان اعلام نموده است و امیدواریم این میزبان مورد موافقت فدراسیون قرار بگیرد.
گفتنی است مسابقات با رعایت کامل پروتکلهای و دستورالعمل بهداشتی زیر نظر هیأت تیروکمان استان مرکزی اجرا شد.


منبع:

1400/04/19
19:02:16
5.0 / 5
355
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری