خطر تعلیق بیخ گوش دوچرخه سواری ایران

خطر تعلیق بیخ گوش دوچرخه سواری ایران به گزارش اسب من اتحادیه جهانی دوچرخه سواری هنوز انتخابات ایران را به رسمیت نشناخته است و با عنایت به آنچه که در اساسنامه خود به صراحت اعلام نموده خطر تعلیق می تواند دوچرخه سواری ایران را تهدید کند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، با وجود این که چهل روز از انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری گذشته است اما هنوز اتحادیه جهانی دوچرخه سواری(UCI)، انتخابات ایران را نپذیرفته و نام محمود رشیدی را بعنوان رئیس فدراسیون ایران وارد سایت اتحادیه جهانی نکرده است. مهم ترین ایرادی که اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به انتخابات ایران گرفته است، ورود وزارت ورزش به انتخاب است که این مساله مغایر با اساس نامه فدراسیون و اساسنامه اتحادیه جهانی است.
اساسنامه فدراسیون دوچرخه سواری با فدراسیون های دیگر مشترک نیست و پس از المپیک لندن به تصویب اتحادیه جهانی دوچرخه سواری رسید.
اتحادیه جهانی بر روی چند مساله تاکید داشته و از فدراسیون ها درخواست کرده است حتما این موارد که شامل ورود نکردن دولت به تصمیمات و انتخابات فدراسیون های ملی است را در اساسنامه خود وارد کنند که همین مساله مجمع ایران را با مشکل مواجه کرده است.

*موارد مورد تاکید اتحادیه جهانی به شرح زیر است:
اساسنامه اتحادیه جهانی دوچرخه سواری


منبع:

1400/04/18
14:29:14
5.0 / 5
132
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری