بی توجهی آشكار به سلامت ركابزن المپیكی ایران

بی توجهی آشكار به سلامت ركابزن المپیكی ایران به گزارش اسب من در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی ایران به سلامت ورزشکار المپیکی ایران توجهی نشد و افراد بدون رعایت پروتکلهای بهداشتی با او عکس یادگاری گرفتند.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی ایران در نمک آبرود برگزار شد و نکته قابل توجه در این مسابقات رعایت نشدن پروتکلهای بهداشتی است بگونه ای که میهمانان و افراد حاضر در مسابقه، کاملا نزدیک به هم و بدون رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک، عکس یادگاری با رکابزن المپیکی ایران انداختند.

این در شرایطی است که موج جدید کرونا به راه افتاده و حتی امکان انتقال نوع جدید ویروس کرونا که کرونای دلتا نام گرفته، شدیدتر است و ازاین رو باید پروتکلهای بهداشتی هم جدی تر دنبال شود.

ژاپن هم سخت گیری زیادی در مورد کرونا دارد و بارها به صراحت اعلام نموده که اگر تست کرونای ورزشکاری مثبت باشد، اجازه حضور در بازی ها را به آن ورزشکار نمی دهد و در شرایطی که باید از ورزشکاران المپیکی مراقبت زیادی صورت گیرد تا خدای نکرده مبتلا به کرونا نشوند، در قهرمانی کشور دوچرخه سواری شاهد بودیم که افراد بدون رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک، عکس یادگاری انداختند. حتی یک نفر از کمیته برگزاری و یا تیم ورزشکار مربوطه هم به این مسئله توجه نکرد تا حداقل یک ماسک در اختیار ورزشکار بگذارند.

کاروان ایران یک ورزشکار خویش را به علت دوپینگ از دست داد و انتظار می رود توجهات و مراقبت ها جدی تر دنبال شود تا مجبور نباشیم یک ورزشکار دیگر خویش را به علت کرونا از دست بدهیم. درست است که ورزشکار واکسینه شده است اما باز هم از امکان مبتلا شدن به کرونا وجود دارد و این نکته را بارها پزشکان هم اعلام نموده اند.

سعید صفرزاده جزو نخستین کاروان اعزامی ورزشکاران به المپیک است ازاین رو فرصت زیادی را ندارد و فدراسیون باید بیشتر از این به سلامت این ورزشکار از لحاظ امکان مبتلا شدن به شیوع کرونا توجه کند.منبع:

1400/04/08
18:05:24
5.0 / 5
387
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری