وزارت ورزش:

انتخابات فدراسیون زورخانه ای ابطال نشده است

انتخابات فدراسیون زورخانه ای ابطال نشده است اسب من: مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان درباره موضوع ابطال انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرتضی فلاح اظهار داشت: درباب شکایت احدی از کاندیدای فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و اعتراض به ابطال تصمیم مجمع انتخاباتی فدراسیون مزبور به اطلاع می رساند، هیچ نوع داد نامه ای دال بر ابطال انتخابات مجمع به هر نحو از انحاء تا حالا صادر نگردیده و فقط شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری با تجویز از ماده ۳۴ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، بدون هرگونه ستاندن دفاع از دستگاه طرف شکایت با تشخیص فوریت امر، دستور موقت جلوگیری از توقف عملیات اجرای صدور ابلاغ رییس فدراسیون را صادر نموده که دلیلی بر ورود خواسته شاکی نمی باشد.
فلاح افزود: هرگونه اقدام و اتخاذ تصمیم منوط به رسیدگی شکلی و ماهوی مستندات و دفاعیات این وزارتخانه و فدراسیون در شعبه مربوطه است و همین طور به استناد ماده ۳ بخشنامه چگونگی انتخاب رییس فدراسیون، مسئولیت دعوت و برگزاری تشریفات انتخابات بر عهده فدراسیون های ورزشی بوده که با این وصف انتخابات فدراسیون ابطال یا لغو نشده است.
مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان هم چنین اشاره کرد: از نظر حقوقی و وزارتخانه این دستور موقت ایراداتی بر آن متصور بوده که مستندا به شعبه محترم اعلام شده است.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، بتازگی دیوان عدالت اداری در ابلاغیه ای به وزارت ورزش، اعلام نموده که "... در موضوع پرونده آقای مجتبی جوهری به طرفیت آن مرجع حسب دستور ریاست محترم شعبه حکم ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به نام آقای مهرعلی باران چشمه به شماره ۲۵۳/۱۰۰/ص/۱۴۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ همین طور سایر اقدامات و تصمیمات متخذه مبتنی بر آن تا تعیین تکلیف نهایی در دیوان عدالت اداری «کان لم یکن» و بلااثر گردیده و نتیجه انجام خواسته ظرف حداکثر ۴۸ ساعت بعد از ابلاغ، کتبا به این مرجع اعلام گردد."
منبع:

1400/04/02
22:57:29
5.0 / 5
309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری