اسكندریون:

صربستان آخرین فرصت برای شناگران است

صربستان آخرین فرصت برای شناگران است دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: کار ملی پوشان شنا دشوار است چون تنها یک مسابقه پیش رو دارند اما امیدوارم در همان مسابقه سهمیه المپیک را کسب کنند.


حمید اسکندریون در گفت و گو با ایسنا درباب مسابقات شنا انتخابی المپیک اظهار نمود: ۴ ملی پوش ما شامل مهدی انصاری، سینا غلامپور، متین بالسینی و بنیامین قره حسنلو امروز (چهارشنبه) عازم صربستان می شوند. سه مربی این ورزشکاران نیز آنها را در مسابقات همراهی خواهند کرد.
دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباب عدم اعزام ملی پوشان به مسابقات کسب سهمیه المپیک ترکیه اظهار داشت: حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ترکیه فعلا برای ما مقدور نیست چون به خاطر کرونا مسابقات داخلی انجام می شود. دیگر فکر نمی کنم مسابقاتی وجود داشته باشد چون آخرین فرصت ها است.
وی اظهار داشت: ما خیلی سعی کردیم و با بیش از ۱۵ کشور برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک مکاتبه کردیم. ترکیه اول اعلام نمود که می توانیم شرکت نماییم اما متاسفانه برای ما دعوت نامه ارسال نکرد.
اسکندریون در ادامه اضافه کرد: امیدوارم در صربستان همه چیز خوب پیش رود. برای ملی پوشان دشوار است چون تنها در یک مسابقه فرصت دارند اما امیدواریم در همان مسابقه ورودی المپیک را کسب کنند. ملی پوشان زیاد تمرین کرده اند اما مسابقه با اهمیت تر از تمرین است. اگر در مسابقاتی شرکت می کردند حاشیه امنیت بالایی برای کسب سهمیه داشتند. حالا هم امیدواریم که بتوانیم نتیجه ای بگیریم و تحولی در شنا ایجاد شود.

وی اظهار داشت: ما منتظریم که یک نتیجه خوب بدست آید و ملی پوشان ورودی المپیک را کسب کنند. پس از مسابقات، نتیجه وایلد کارت مشخص می شود چون مقرر است به بهترین شناگر این سهمیه اعطا شود.
دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در مورد تیم ملی واترپلو نیز اظهار داشت: درحال تمرین هستند. سرمربی تیم که به مرخصی رفته اما تیم تمریناتش را دارد.
1400/03/27
11:20:31
5.0 / 5
1004
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری