ملایی:

جامعه ورزش همگانی در 28 خرداد حماسه ای دیگر خواهد آفرید

جامعه ورزش همگانی در 28 خرداد حماسه ای دیگر خواهد آفرید به گزارش اسب من رییس فدراسیون ورزشهای همگانی با دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: جامعه ورزش همگانی کشور در 28 خرداد، حماسه ای دیگر خواهد آفرید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در پیام افشین ملایی آمده است: « انتخابات دستاورد بزرگ ملت ایران است که از اولین جرقه های آن بیش از یک قرن می گذرد.
حرکت مردم ایران برای رسیدن به حق انتخاب، حرکتی است تاریخی و هر برگ رای، ریشه در ۱۰۰ سال آزادی خواهی دارد. شکل گیری قوه مجریه و مدیریت آن توسط رییس جمهور بدون تردید ارمغان بی مثال انقلاب اسلامی است.
با نگاهی به تقسیم قوا در ایران زمین، در خواهیم یافت که این مساله بدون تردید یکی از توسعه یافته ترین مصادیق دموکراسی در خاورمیانه و حتی جهان است و امروز که باردیگر این ملت شریف در آستانه انتخابات قرار دارد، قدر لحظه به لحظه و هر برگ رای را بیش از پیش دانسته و به پاسداشت خون هایی که برای بدست آوردنِ حق انتخاب ریخته شده و با اقتدا به امامین انقلاب، بار دیگر پای صندوق رای می رود و از این فرصت بی نظیر نهایت بهره را بمنظور تحکیم هر چه بیشترِ این انقلاب مردمی خواهد برد.
نیک می دانیم اقتدار ایران اسلامی در امتداد اقتدار داخلی است و به خوبی آگاهیم که ایران در معرض تندبادهای مختلف منطقه ای همچون خطر بازگشت داعشی دیگر در سوریه یا یکی دیگر از کشورهای منطقه است.
امروز مردم ایران اسلامی، بیش از هر زمان دیگری نسبت به وضعیت تاریخی خود آگاهی دارد. مردم به خوبی می دانند که چه رسالتی بر عهده آنان است، این ملت بزرگ به خوبی می داند عدم توجه به مقوله مهم و راهبردی ورزش همگانی چه بحرانی را ایجاد نموده و در صورت استمرارِ این شرایط، کم تحرکی ملی چه تبعات جبران ناپذیری را سبب خواهد شد. آنها می دانند که باید برای پیگیری مطالبات ورزش همگانی در میان دولتمردان، باید زبانی گویا داشته باشند و امروز فدراسیون ورزش های همگانی بیش از هر زمان دیگری از تمامی کاندیداهای موجود در عرصه انتخابات مسئله ورزش همگانی و تندرستی مردم را طلب می کند.
این فدراسیون نسبت به وضعیت کم تحرکی مردم کاملا آگاه است و در تلاش است دستیابی به تندرستی در بین افشار مختلف را بوسیله توسعه ورزش همگانی ممکن کند.
بی تردید جامعه ورزش همگانی کشور در ۲۸ خرداد، حماسه ای دیگر خواهد آفرید.
جمعهِ پیش رو، عرصه افتخارآفرینی مدیران، مربیان و ورزشکاران همگانی کشور خواهد بود.
همه می آئیم، به یاد شهیدان، همه می آئیم برای آینده ایران...»


منبع:

1400/03/26
22:24:49
5.0 / 5
306
تگهای خبر: شركت , فدراسیون , مدیریت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری