محمد تابع تاكید كرد؛

تركیب كاروان پارالمپیك بر مبنای سیاست های كیفی تعیین می شود

تركیب كاروان پارالمپیك بر مبنای سیاست های كیفی تعیین می شود به گزارش اسب من دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک با تکیه بر سیاست ‎های این کمیته برای حضور در بازی های پارالمپیک اظهار داشت: ملاک تعیین ترکیب کاروان سیاست های کیفی است نه صرف کسب سهمیه.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، محمد تابع اظهار داشت: همان گونه که بارها پیش از این اعلام شده است، طبق مصوبات و سیاست های هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و هم ستاد بازی های توکیو ۲۰۲۰، صرف کسب سهمیه ملاک اعزام به بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ نیست و ورزشکارانی به این بازی های اعزام می شوند که در یکی از اولویت های چهارگانه کسب مدال طلا، نقره، برنز و یا مدال طلای بازی های پاراآسیایی قرار داشته باشند.
تابع تصریح کرد: طبق این سیاست، بررسی وضعیت ورزشکاران بر مبنای شرایط رشته مربوطه، به صورت رقابتی، رکوردی و... انجام می شود و همواره جایگاه آنها با ارزیابی های فنی و آکادمی مشخص است.
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک اضافه کرد: با عنایت به حواشی بوجود آمده بعد از اعلام اسامی نهایی ملی پوشان اعزامی به پارالمپیک توکیو در رشته تیراندازی، ذکر این نکته ضروریست که افرادی که در اردوهای آمادگی حاضر و دارای سهمیه بودند، همواره شرایطشان بر مبنای نتایج کسب شده در مسابقات بین المللی، وضعیت رقبا و هم تحلیل های فنی مورد بررسی قرار گرفته و حمایت های مورد نظر هم انجام شده است، بنابراین در نهایت با عنایت به مصوبات و شرایط کنونی، ورزشکارانی که در اولویت های چهارگانه قرار نداشتند از فهرست اعزام حذف شدند.
وی خاطرنشان کرد: سه ورزشکار دیگر که در فهرست باقی مانده اند هم همانند یک سال و نیم گذشته همچنان از حمایت های کمیته برخودار هستند و درصورتیکه تا آخر زمان ثبت نام همچنان در اولویت های چهارگانه قرار داشته باشند در فهرست باقی خواهند ماند.
تابع اضافه کرد: با عنایت به این که در رشته تیراندازی اغلب مواد در بخش بانوان و آقایان مشترک است و رقبای اصلی هم عموما از آسیا هستند و بهترین ورزشکاران هم در این مواد از کشورمان حضور دارند، قاعدتا ورزشکاران دیگر حائز کسب اولویت های چهارگانه نخواهند بود.
وی در انتها تصریح کرد: بار دیگر اعلام و تاکید می کنم که اعزام ورزشکاران به بازی های پارالمپیک توکیو صرفاً بر مبنای سیاست های کیفی است و صرف کسب سهمیه ملاکی برای اعزام نخواهد بود. همینطور اسامی نهایی تیم های اعزامی به بازی های توکیو ۲۰۲۰ هم روز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه و درجریان نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام می شود.


منبع:

1400/03/23
10:15:36
5.0 / 5
299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری