نوبخت خبر داد

ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری چالوس طی  ماه های آتی  افتتاح می شود

ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری چالوس طی  ماه های آتی  افتتاح می شود اسب من: مازندران معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابراز امیدوار کرد که فاز نخست ورزشگاه پنج هزار نفری چالوس تا یک ماه آتی تکمیل و به بهره برداری برسد.


محمدباقر نوبخت امروز پنجشنبه ۱۳ خرداد در جریان بازدید از ورزشگاه پنج هزار نفری روستای "تجن کلای"' بخش مرکزی چالوس اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت پنج هزار نفری این ورزشگاه و امکاناتی که دارد می توان از این مجموعه برای اردوهای تیم ملی استفاده کرد؛ به همین دلیل باید پروژه هر چه زودتر به بهره برداری کامل برسد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اظهار اینکه این مجموعه با این امکانات، نیازهای ورزشی این منطقه را بر طرف خواهد کرد، از اختصاص ۲۵ میلیارد تومان برای آن آگاهی داد و افزود که این اعتبار علاوه بر مطالبات پیمانکار برای ایجاد راه دسترسی به این مجموعه هزینه خواهد شد.
معاون رییس جمهوری درباب فاز دوم این مجموعه اظهار داشت: برمبنای برنامه ریزی صورت گرفته تلاش می شود تا اختتام کار دولت دوازدهم طرح های این چنینی همچون ۳۲ طرح سفر سال قبل را به تمام برسانیم.
نوبخت اضافه کرد: تا حالا برای تکمیل این طرح ها بیش از اعتبارات مصوبه اعتبار تخصیص یافته است.
ورزشگاه پنج هزار نفری چالوس از طرح های مصوب سفر مقام معظم رهبری به منطقه است که زمین آن به گستره حدود پنج هکتار از سال ۹۱ آغاز شد.
طبق گفته پیمانکار ورزشگاه پنج هزار نفری روستای "تجن کلای" بخش مرکزی چالوس با تخصیص ۳۷ میلیارد تومان اعتبار مصوبه سفر مقام معظم رهبری و دولت تا حالا ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورت تامین اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی این ورزشگاه تا اختتام شهریور به بهره برداری خواهد رسید.
حمیدرضا کهن با اشاره به این که نصب صندلی ها و چمن مصنوعی این ورزشگاه به پایان رسیده است، اظهار داشت: جایگاه ویژه بانوان با ۳۲۰ صندلی، جایگاه ویژه خبرنگاران با ۲۴ صندلی، جایگاه وی ای پی با ۲۸ صندلی مبلی و جایگاه سی ای پی(خیلی ویژه) با ۱۰ صندلی مبلی نصب و ۱۰۰ چشمه سرویس برای تماشاگران راه اندازی شده است.
وی افزود: نصب چهار برج نورافکن به ارتفاع ۲۷ متر و به ظرفیت هزار لوکس اجرا شده است و راه اندازی رختکن میزبان و میهمان، اتاق های داوران، آماده سازی، برگزاری مسابقات، ذخیره و موتورخانه و اداره برق و انتظامات نیز ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کهن از باقی ماندن محوطه سازی ورزشگاه که شامل ایجاد پارگینگ با ظرفیت ۵۰۰ خودرو و آسفالت راه های دسترسی به این ورزشگاه به طول حدود یک کیلومتر و ۵۰۰ متر به راه اصلی و عرض ۱۶ متر و بخش از ساختمان وی ای پی و نرده ها نیز آگاهی داد.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، معاون رییس جمهوری بمنظور افتتاح چند پروژه فرهنگی، خدماتی و زیربنایی و بازدید از طرح های در دست اجرای به استان مازندران سفر کرده است.
منبع:

1400/03/14
15:28:57
5.0 / 5
366
تگهای خبر: اردو , تیم , تیم ملی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری