حضور كمانداران ریكرو قطعی است

اعزام مشروط كمانداران كامپوند به جام جهانی فرانسه

اعزام مشروط كمانداران كامپوند به جام جهانی فرانسه فدراسیون تیروکمان با وجود انجام ثبت نام اعضای تیم کامپوند برای حضور در جام جهانی فرانسه، اعزام قطعی این تیم را مشروط به تأمین منابع مالی لازم کرده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، فرانسه تا دو هفته دیگر میزبان مسابقات گزینشی المپیک و مرحله سوم جام جهانی در رشته تیروکمان است که بصورت متوالی برگزار خواهند شد.
رویداد اول ویژه کمانداران ریکرو است اما رویداد دوم در هر دو بخش ریکرو و کامپوند انجام می شود.
فدراسیون تیروکمان ایران حضور در هر دو رویداد را در برنامه دارد و ثبت نام اولیه برای آنرا هم انجام داده است. بر این اساس جهت شرکت در مسابقات گزینشی المپیک که آخرین مرحله این رقابت ها در تقویم فدراسیون جهانی تیروکمان است، کمانداران ریکرو ایران در هر دو بخش مردان و بانوان ۲۷ خردادماه عازم فرانسه می شوند. آنها بعد از اتمام کارشان در مسابقات گزینشی المپیک آماده شرکت در مرحله سوم جام جهانی می شوند که مقرر است کمانداران کامپوند کشورمان هم در آن حضور داشته باشند.
زمان اعزام اعضای تیم ملی کامپوند برای ۳۰ خردادماه پیش بینی شده است. البته این اعزام به شرطی انجام می شود که هزینه های لازم برای آن تامین گردد.
غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیروکمان با تایید این مطلب به خبرنگار مهر اظهار داشت: حضور در مسابقات کسب سهمیه برای تیم ریکرو الزام است. بدین سبب با هر شرایطی این سفر انجام می شود. از آنجائیکه جام جهانی در همان محل برگزاری رقابت های کسب سهمیه است، بدین سبب شرایط حضور کمانداران ریکرو در جام جهانی را هم مهیا می نماییم. در مورد کمانداران کامپوند هم تلاش مان برای قطعی شدن اعزام است اما به هر حال هزینه ها خیلی بالا و سنگین است. بدین سبب این اعزام را مشروط به تامین منابع مالی لازم کرده ایم.
رقابت های تیروکمان گزینشی المپیک طی روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه انجام می شود. یک روز قبل از شروع مسابقات (۲۸ خردادماه) کمانداران تمرین رسمی خواهند داشت.
رقابت های مرحله سوم جام جهانی هم مقرر است اول تا ۶ تیرماه اجرا شود. ۳۱ خردادماه به تمرین رسمی کمانداران شرکت کننده در این مسابقه اختصاص دارد.


منبع:

1400/03/10
22:55:44
5.0 / 5
343
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری