تهران جام قهرمانی دو ومیدانی بانوان كشور را به خانه برد

تهران جام قهرمانی دو ومیدانی بانوان كشور را به خانه برد به گزارش اسب من رییس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار داشت: مسابقات دوو میدانی بزرگسالان بانوان کشور با قهرمانی تهران، نایب قهرمانی اصفهان و سومی خراسان رضوی در اراک به پایان رسید.محمد همتی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: در رقابت های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان بانوان کشور گرامیداشت زنده یاد ابراهیم نوح نژاد، با شرکت ۱۶۰ ورزشکار در قالب ۲۹ تیم در ماده های مختلف دو و میدانی در پیست دو و میدانی ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک، جریان داشت شامگاه روز چهارشنبه با شناخت نفرات و تیم های برتر پایان یافت.
در نهایت این رقابت ها که به مدت ۲ روز ادامه داشت، در ماده ده گانه، مارال عطاردی کیا از مرکزی، مریم خوش نیت از همدان و فاطمه محیطی زاده از تبریز به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در ماده ۴ در ۴۰۰، استان مرکزی بر سکوی نخست ایستاد، آذربایجان شرقی مقام دوم را کسب نمود و خراسان رضوی نیز بر سکوی سوم ایستاد.
در ماده هزار متر، پریچهر شاهی از تهران مقام نخست را کسب نمود. فاطمه میریان از کهکیلویه و بویر احمد و فاطمه چناری از همدان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرتاب نیزه نیز نسترن امیدی مهر از اردبیل، هانیه اسدیان از کردستان و زهرا صیادی از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده ۳ هزار متر مانع، فاطمه نصری از اصفهان مقام نخست را کسب نمود. حدیثه رئوف و سمیرا خدا ترس هردو از خراسان رضوی در جایگاه دوم و سوم ایستاد.
در ماده ۲۰۰ متر، حمیده اسماعیل نژاد از گلستان، کژان رستمی از کردستان و مریم محبی از تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در ماده ۸۰۰ متر، مریم محمدی از زنجان بر سکوی نخست ایستاد. سپیده صارمی از همدان بر سکوی دوم و هانیه ثمری از مرکزی نیز در سکوت سوم قرار گرفتند.
در ماده پرش ارتفاع، مهدیه زعیمی از تهران مقام نخست را کسب نمود، مینا حسینی و مهسا کارگر هر دو از اردبیل به ترتیب دوم و سوم شدند
در ماده ۴۰۰ مانع، شهلا محمودی از قزوین مقام نخست را کسب نمود. نرگس رستگاری از خراسان رضوی دوم شد و عاطفه صدر از آذربایجان شرقی در جایگاه سوم ایستاد.
همتی بیان کرد: در مجموع امتیازات رده بندی تیمی، تهران با کسب پنج طلا، چهار نقره و یک برنز بعنوان فاتح این دوره از رقابتها بر سکوی نخست ایستاد، اصفهان با کسب چهار طلا، یک نقره و یک برنز نایب قهرمان شد و خراسان رضوی با کسب سه طلا، ۲ نقره و سه برنز بر سکوی سوم ایستاد.


منبع:

1400/03/07
15:21:34
5.0 / 5
403
تگهای خبر: پرتاب , پیست , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری