حدادی:

احساس درد دارم

احساس درد دارم به گزارش اسب من فوق ستاره تیم ملی بسکتبال ایران می گوید: شرایط بسکتبال کشورهای دیگر با ایران متفاوت می باشد، متاسفانه در ایران همه بودجه ورزش برای یک رشته خاص است.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، حامد حدادی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی بسکتبال ایران با حضور در جمع خبرنگاران، درباره وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: لطمه دیدگی من از لیگ چین آغاز شد و متاسفانه با آن شرایط بازی کردم که سخت تر شد. یک مقدار مینیسک پای من لطمه دید و ضعیف شد. الان وقتی فشار می آوردم احساس درد دارم.
او درباره مصدومیت خود اظهار داشت: در حقیقت غضروف موجود در مفصل زانوی من از بین رفته و استخوان هایم روی هم سابیده می شوند. دکترها گفته اند که درمان پزشکی ندارد و فقط باید استراحت کرد. فقط با استراحت مطلق درمان می شود. البته من یک مقدار تمرین وزنه و دوچرخه دارم، ولی طول می کشد تا خوب شوم. به احتمال نود درصد در انتخابی کاپ آسیا نباشم.
ستاره تیم ملی بسکتبال ایران درباره شرایط اردو نیز اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی در تیم حاکم است و بچه ها باکیفیت بالایی تمرین می کنند. یکی دو بازیکن جدید و جوان وارد اردو شده اند که انگیزه زیادی دارند. البته نیاز به کار زیادی هست تا آماده شوند. این جوانان باید میدان دیده و باتجربه شوند. همین که هستند هم شروع خوبی است.
او درباره برنامه ریزی فدراسیون برای تیم ملی در راه المپیک نیز اظهار داشت: در وضعیت کرونا نمی شد بهتر از این کاری انجام داد، اما انتظار شرایط بهتر داشتیم چون تیم برای المپیک آماده می شود.
حدادی درباره تفاوت المپیک فعلی با المپیک قبلی که تیم ملی ایران در آن حضور داشت، توضیح داد: در آن زمان من ۲۲ سالم بود و صمد ۲۵ سال، با انگیزه بالاتر بودیم. البته الان هم انگیزه داریم اما در آن زمان ما حدودا برای آماده سازی تیم ملی با همه قاره ها بازی کردیم. یادم است که از ۳۰ بازی حدودا ۲۵ باخت داشتیم اما همان باخت ها تیم را برای ۱۰ سال آماده کرد. هرچند باختیم اما بازیکنان باتجربه تر شدند. آن مسابقات تاثیر زیادی روی پیشرفت بازیکنان داشت.
او درمورد تاثیر حضورش روی بازیکنان جوان تر نیز اظهار داشت: اهتمام می کنم در حد توانم کمک کنم و خودم هم وقتی تمرین تمام می ود دنبال آماده شدن هستم تا مصدومیتم برطرف شود. فعلا تمرین دوچرخه و هوازی دارم چون تمرینات بسکتبال با این شرایط امکان پذیر نیست. پس از ام آرآی از این هفته وزنه کار می کنم و اگر وضعیتم خوب باشد برای مسابقات تدارکاتی با تیم به ژاپن می رون.
سنتر تیم ملی ایران درباره گروه تیم در المپیک نیز اظهار داشت: موضوع مشخصی است. گروه بسیار سختی داریم. با اخباری که خوانده ام چون آمریکا در جام جهانی گذشته خوب نتیجه نگرفت الان می خواهند با تیم کامل به المپیک بیایند. ما تنها به فال نیک می گیریم که با یک تیم خوب بازی می نماییم. شاید ۱۰ الی ۲۰ سال یکبار با آمریکا بازی نماییم و شرایط بسکتبال آنها با ما کاملا متفاوت می باشد. اگر کسی بگوید حتما مقابل آنها نتیجه می گیریم اشتباه است و از بسکتبال خبر ندارد.
او اشاره کرد: ما از نظر امکاناتی خیلی عقب تر از تیم هایی چون چین، آمریکا، فرانسه و... هستیم. نمی گردد آنها را با ما مقایسه کرد. متاسفانه در ایران همه بودجه برای یک رشته خاص است.1400/03/04
22:43:42
5.0 / 5
294
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری