جلسه با نوبخت برای پاداش المپیك

جلسه با نوبخت برای پاداش المپیك به گزارش اسب من معاون مالی وزارت ورزش و جوانان در مورد تعیین پاداش مدال آوران المپیک و پرداخت ۱۰ میلیارد به فدراسیون فوتبال توضیحاتی عرضه داد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ژاله فرامرزیان در حاشیه مسابقات تور جهانی تنیس جوانان در جمع خبرنگاران بیان نمود: از فدراسیون تنیس برای تلاش جهت برگزاری مسابقات تشکر می کنم. در شرایط شیوع کرونا و تحریم که تصویر نامناسبی از ایران عرضه دادند، فرصت حضور کشورهای دیگر فراهم گردید که این اقدام پرارزش است.

او در مورد مشکل فدراسیون تنیس در خصوص نداشتن زمین تصریح کرد: بعضی قراردادها سه ساله هستند و بعضی دیگر سال جاری به پایان می رسند. امیدوارم فدراسیون تنیس در تفاهم با شرکت توسعه تجهیز شش زمین مجموعه آزادی را بگیرد. این کار احتیاج به تعامل دو جانبه دارد. سابقه فدراسیون ها در پرداخت بدهی به شرکت توسعه و تجهیز، سابقه خوبی نبوده است و فدراسیون باید اطمینان را به شرکت توسعه بدهد و سپس وارد قرارداد عاقلانه شود. ما به همه فدراسیون ها کمک کرده ایم که بدهی خویش را به شرکت توسعه پرداخت کنند و اعتماد سازی صورت گیرد.

فرامرزیان در مورد تعیین پاداش مدال آوران المپیک توکیو هم اظهار داشت: آئین نامه ای مصوب کردیم و طبق امتیاز و منابعی که داریم به عددی می رسیم. تلاشمان بر این است که این عدد را افزایش دهیم ازاین رو جلسه ای هفته آینده با آقای نوبخت داریم و نهایت چانه زنی را می نماییم تا خبر های خوشی برای ورزشکاران داشته باشیم.

او در پاسخ به این پرسش که بودجه ۱۰ میلیاردی به فدراسیون فوتبال همان مبلغی است که فدراسیون با سازمان برنامه ریزی و بودجه رایزنی کرده بود، تصریح کرد: آن چیزی که تخصیص داده شده است از سر جمع اعتبارات ما است. از ما از محل اعتبارات خودمان کمک کردیم و برای حضور در بازی های مقدماتی جام جهانی به میزانی که نیاز باشد کمک می نماییم.

فرامرزیان در مورد کمک به فدراسیون های المپیکی هم اظهار داشت: عدد فدراسیون های المپیکی را با غیر المپیکی را متفاوت دیدیم. در مرحله نخست ۵۳ میلیارد برای دو ماه پرداخت کردیم. تلاش می کردیم در دومین مرحله هم کمک قابل توجهی داشته باشیم.

او در مورد این که بریمانلو حقوق المپیکی ها را می گیرد یا خیر خاطرنشان کرد: شکایت جودو به نقطه عطفی برسد ما تلاش می نماییم حقی از کسی ضایع نشود.

فرامرزیان در مورد وضعیت نامشخص خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: چیزی که بر عهده وزارت ورزش بوده تماما انجام شده است. سازمان خصوصی سازی سه ماه زمان برد تا مصوبه اعلام نماید. فعلاً هم منتظریم که چه زمانی وارد بازار پایه می شوند.
1400/03/01
21:59:49
5.0 / 5
377
تگهای خبر: اسب , المپیك , بازی , تنیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری