فهرست كاروان اعزامی به پارالمپیك توكیو هفته آینده نهایی می شود

فهرست كاروان اعزامی به پارالمپیك توكیو هفته آینده نهایی می شود به گزارش اسب من سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو اظهار داشت: هفته آینده وضعیت تعداد سهمیه های اعزامی در دوومیدانی، تیراندازی، دوچرخه سواری و قایقرانی مشخص خواهد شد.هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: آخرین مرحله رکوردگیری دوومیدانی و تیراندازی پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت برگزار و روز شنبه یکم خرداد بعد از جلسه ای که در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار می شود، فهرست نفرات اعزامی در دوومیدانی و تیراندازی به بازیهای پارالمپیک توکیو نهایی خواهد شد.

وی همینطور درباره وضعیت اعزام تنها نماینده دوچرخه سواری و اسلام جاهدی در قایقرانی به پارالمپیک توکیو اظهار داشت: هفته آینده در مورد این دو سهمیه تعیین تکلیف خواهد شد که آیا جزو سیاست های کمیته ملی پارالمپیک برای اعزام قرار می گیرند یا خیر؟

رضایی همینطور ضمن اشاره به واریز حقوق ورزشکاران پارالمپیکی از فروردین ماه تصریح کرد: طبق قولی که داده بودیم حقوق ورزشکاران پارالمپیکی حتی آنهایی که برای اعزام در گروه چهارم قرار دارند به مبلغ ۲ تا ۵ میلیون تومان در فروردین پرداخت گردید و حقوق اردیبهشت هم طی چند روز آینده واریز خواهد شد.

سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو در مورد وضعیت دوبانوی پاراتکواندوکار هم اظهار داشت: اگر این دو بانوی تکواندوکار در مسابقات قهرمانی آسیا اردن اول شوند در فهرست نفرات اعزامی قرار می گیرند در غیر این صورت شانسی برای اعزام نخواهند داشت.

رضایی با بیان اینکه تابحال ۴۲ سهمیه برای اعزام به توکیو نهایی شده است، اضافه کرد: هفته آینده وضعیت تعداد سهمیه های اعزامی به پارالمپیک توکیو بعد از بررسی نتایج دوومیدانی، تیراندازی، دوچرخه سواری و قایقرانی نهایی خواهد شد.

وی در انتها پیرامون این پرسش که آیا از نظر اعتباری مشکلی برای اعزام کاروان به بازیهای پارالمپیک توکیو وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: هیچ مشکلی برای اعزام نداریم و هر زمان به ما اعلام کنند این آمادگی را داریم که کاروان را به توکیو اعزام نماییم.

منبع:

1400/02/30
12:59:42
5.0 / 5
639
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری