برای حضور در مسابقات ناشنوایان جهان

آزادكاران جوان اعزامی به تركیه مشخص شدند

آزادكاران جوان اعزامی به تركیه مشخص شدند سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان از اعزام ۷ کشتی گیر جوان به مسابقات قهرمانی جهان ترکیه در تیرماه اطلاع داد و اظهار داشت: تلاش کسب سکو برای اولین بار در این مسابقات است.


اکبر بهتری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان در رده سنی جوانان جهت شرکت در قهرمانی جهان ترکیه، اظهار نمود: برای آماده سازی کشتی گیران جوان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ۷ مرحله اردو پیشبینی شده بود که چهارمین مرحله اردوی آماده سازی در تهران در حال برگزاری است.
وی اظهار داشت: این تیم ۲ سال است که هیچ اعزام برون مرزی نداشته و برای اولین بار در قهرمانی جهان شرکت می کند و این مورد کار را برای آماده سازی تیم تا حدودی سخت می کند.
بهتری از ترکیه میزبان مسابقات و روسیه قهرمان جهان در کشتی آزاد ناشنوایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان بعنوان اصلی ترین حریفان ایران نام برد و اضافه کرد: هر چند قرار گرفتن بر روی سکوی قهرمانی جهان کار سختی است، اما برای رسیدن به سکو از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

وی از ابوالفضل جامداری در ۵۷ کیلوگرم، سجاد طاهریان در ۶۱ کیلوگرم، علی مومیوند در ۶۵ کیلوگرم، فردین توکلی نسب در ۷۰ کیلوگرم، مهدی رحیمی در ۷۴ کیلوگرم، حسین کاظمی در ۷۹ کیلوگرم و عرفان ستاری در ۸۶ کیلوگرم بعنوان نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه نام برد و تصریح کرد: قرار بود در ۱۰ وزن در قهرمانی جهان شرکت نماییم که سه وزن ۹۲، ۹۷ و ۱۲۰ کیلوگرم که امید زیادی برای کسب مدال طلا در دو وزن ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم داشتیم از جانب اتحادیه جهانی کشتی حذف شد و تنها در ۷ وزن در قهرمانی جهان شرکت خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان همینطور در ارزیابی از وضعیت کشتی گیران اظهار داشت: به علت تعطیلی طولانی مدت اردوها و آماده نبودن کشتی گیران از نظر بدنی، در جریان برگزاری اردوهای آماده سازی ۲ نفر از کشتی گیران جوان گرفتار صدمه دیدگی شده بودند که هم اکنون وضعیت آنها رو به بهبودی است و مشکل خاصی وجود ندارد.
وی در انتها زمان اعزام تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان به مسابقات قهرمانی جهان ترکیه را تیرماه عنوان نمود و اضافه کرد: این مسابقات از ۸ تا ۱۵ تیر در استانبول برگزار می گردد.1400/02/27
22:11:56
5.0 / 5
371
تگهای خبر: اردو , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری