نصیرزاده مدال افتخار به گردن علی نژاد انداخت

نصیرزاده مدال افتخار به گردن علی نژاد انداخت به گزارش اسب من مهدی نصیرزاده در دیدار با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، نشان افتخار اهدایی از جانب رافائل سانتونخا، رئیس اسپانیایی فدراسیون جهانی بدنسازی را تقدیم مهدی علی نژاد کرد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، لوح یادبود و مدال افتخاری را که از سوی رافائل سانتونخا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تقدیم شده بود را بعنوان نماینده و رئیس کمیسیون ورزش های دانشگاهی IFBB به مهدی علی نژاد اهدا کرد.

رافائل سانتونخا رئیس IFBB در زمان حضورش در ایران در فروردین ماه سالجاری، نشستی با علی نژاد داشت و این لوح و مدال افتخار را بعنوان تقدیر فدراسیون جهانی پرورش اندام از توجه ویژه و حمایت های معاون وزیر ورزش و جوانان ایران از رشته بدنسازی و پرورش اندام به او اهدا کرد.

همچنین در جریان نشست رئیس فدراسیون بدنسازی با معاون وزارت ورزش، مهدی علی نژاد در جریان جدید ترین فعالیتهای فدراسیون قرار گرفت.

علی نژاد با میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ موافقت نمود و در بخشی از صحبت های خود اظهار نمود: این میزبانی اتفاق بسیار بزرگی برای ورزش ایران بشمار می رود.

در بخش دیگری از این جلسه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از افتتاح آکادمی IFBB در ایران استقبال کرد و اظهار داشت: نصیرزاده هرکجا بوده منشأ تحولات است و این اتفاقات هم گواه این مورد است. افتتاح آکادمی می تواند برای ایران ارزآوری داشته باشد و سبب می شود ارز داخل کشور خارج نشود و یک گام بسیار مثبت برای فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در جهت دیپلماسی بین المللی خواهد بود.
1400/02/27
18:43:32
5.0 / 5
318
تگهای خبر: رشته , فدراسیون , قهرمان , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری