دستورالعمل جدید ژاپنی ها برای المپیك

دستورالعمل جدید ژاپنی ها برای المپیك به گزارش اسب من کمیته برگزاری بازی های المپیک، گرفتن تست کرونای متوالی از تمام شرکت کنندگان را در دستور کار خود قرار داده است.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، در فاصله ۸۶ روز تا افتتاحیه بازی های المپیک توکیو و ۱۱۸ روز تا افتتاحیه بازی های پارالمپیک، کمیته بین المللی المپیک، کمیته بین المللی پارالمپیک، کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو و دولت ژاپن جلسه ای را برگزار کردند و در مورد اقدامات جدید برای پیشگیری از شیوع کرونا در طول بازی ها به توافق رسیدند.
این اقدامات به شرح زیر است:
* همه شرکت کنندگان لازم است پیش از پرواز به ژاپن دو مرتبه تست ویروس کرونا را انجام دهند.
* ورزشکاران و همه کسانی که در نزدیکی با ورزشکاران هستند، باید روزانه آزمایش شوند تا خطر انتقال ویروس کشف نشده در آنها به حداقل برسد. تاریخ و زمان های گرفتن آزمایش مطابق با برنامه های ورزشی تنظیم می شود.
* از سایر شرکت کنندگان هم به مدت سه روز بعد از ورود آنها به ژاپن، روزانه آزمایش گرفته می شود. هم چنین در طول مدت اقامت شان هم بر مبنای نقشی که دارند و تماس آنها با ورزشکاران، به صورت منظم از آنها آزمایش گرفته می شود.
* همه شرکت کنندگان باید فقط فعالیتهایی که در برنامه های آنها مشخص شده را دنبال کنند و تماس خود با افرادی که بیش تر از ۱۴ روز در ژاپن بوده اند و هم چنین ساکنان ژاپن را به حداقل برسانند.
* همه شرکت کنندگان در بازی ها باید فقط از وسایل نقلیه اختصاصی بازی ها استفاده کنند و اجازه استفاده از وسایل نقلیه عمومی را ندارند.
* همه شرکت کنندگان در بازی ها فقط باید در مکان های محدودی که اقدامات متقابل با شیوع کرونا در آنها انجام می شود، غذا بخورند.
کمیته برگزاری بازی ها اعلام نمود نسخه سوم دستورالعمل های لازم در ماه جون منتشر می شود هم چنین در مورد تماشاگران ژاپنی هم در این ماه تصمیم گیری خواهد شد.
کمیته برگزاری بازی ها اعلام نمود: اطمینان داریم که رعایت قوانین و مقررات، امنیت ورزشکاران، مسئولان بازی ها، تماشاگران و هم چنین مردم توکیو را تضمین می نماید.
منبع:

1400/02/09
12:45:49
5.0 / 5
158
تگهای خبر: اقامت , المپیك , بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری