در دیدار ملایی و پریچهره مطرح شد

تاكید بر اقدامات ویژه برای رفع كم تحركی مردم در استان تهران

تاكید بر اقدامات ویژه برای رفع كم تحركی مردم در استان تهران به گزارش اسب من رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران بر هم افزایی و انجام اقدامات ویژه برای رفع کم تحرکی و کاهش فعالیت بدنی در پایتخت ایران تاکید نمودند.به گزارش اسب من به نقل از فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی که دیدار و امضا تفاهمنامه با نهادها و سازمان های مرتبط برای توسعه ورزش همگانی را در دستور کار دارد، با نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ملاقات و گفتگو کرد.
در این دیدار افشین ملایی با تکیه بر اینکه استان تهران به علت شرایط ویژه کرونایی و گستردگی این بیماری به مرحله اخطار «کم تحرکی» و «کاهش فعالیتهای بدنی» رسیده است اظهار داشت: از اداره ورزش و جوانان تهران که توجه ویژه به ورزش همگانی شهروندان را در اولویت اصلی خود قرار داده است قدردانی می کنم.
ملایی با اشاره به اینکه انتظار از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بیشتر از این است افزود: با وجود تلاش هایی که صورت گرفته اما هنوز تهران با شرایط مطلوب در حوزه ورزش همگانی فاصله دارد و باید با هم افزایی و اجرای برنامه های مشترک بتوانیم این استان را به جایگاه واقعی خودش در حوزه سلامت و ورزش همگانی برسانیم.
رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی بر انجام اقدامات مشترک و برنامه ریزی برای رفع کم تحرکی تصریح کرد و افزود: با شرایط و امکانات موجود نمی توان بر کم تحرکی و چالش های حوزه سلامت غلبه کرد.
نصرالله پریچهره هم با تقدیر از اقدامات و فعالیتهای فدراسیون ورزشهای همگانی در دوران کرونا که توانسته است مردم را به ورزش در این دوران تشویق و ترغیب کند، اظهار داشت: باید با همفکری و برنامه ریزی لازم در جهت رفع مشکلات بر سر راه توسعه ورزش همگانی حرکت نماییم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افزود: این وعده را می دهیم که با اتخاذ تدابیر ویژه وضعیت ورزش همگانی را در استان تهران به شرایط و جایگاه بهتری برسانیم.
در دیدار افشین ملایی با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، محمدرضا فروحی دبیر، رضا شجیع نایب رییس و مجتبی کرمی مشاور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی هم حضور داشتند.

1400/01/28
10:53:32
5.0 / 5
651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری