ملی پوش شنا:

برای بهترین نتیجه تمام تلاشم را می كنم

برای بهترین نتیجه تمام تلاشم را می كنم به گزارش اسب من مهدی انصاری اظهار داشت: همیشه در همه مسابقات تمام اهتمام خودرا می کنم که بهترین نتیجه کسب شود، فرقی نمی کند آن مسابقه کسب سهمیه المپیک باشد یا خود المپیک.ملی پوش شنا در گفت و گو با ایسنا، درباب شرایط تمرینانش اظهار نمود: شرایط خوب است و تا حالا روزی دو مرتبه بی وقفه تمرین دارم. نمی دانم تمرینات ما از شنبه تعطیل می شود یا خیر! فقط امیدوارم این اتفاق نیفتد چون شرایط باتوجه به 10 روز تعطیلی که اعلام نموده اند برای ما سخت خواهد شد. هم اکنون همه چیز خوب است و تمرینات را انجام می دهیم. امیدوارم که نتیجه خوبی را در مسابقات انتخابی المپیک کسب نماییم.
انصاری در ادامه درباب مسابقات کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: به ما اعلام شده که مسابقات آخر خرداد در یکی از کشورهای صربستان یا ترکیه خواهد بود، البته اطلاعات دقیقی از زمان و محل برگزاری مسابقات ندارم. رکورد ورودی المپیک برای ماده 100 متر پروانه 53ثانیه و 52 صدم ثانیه است. رکورد ملی این ماده نیز 54 ثانیه و 17 صدم ثانیه و دست من است و حدودا من 60 صدم ثانیه با ورودی المپیک فاصله دارم.
رکورددار 100 متر پروانه در ادامه درباب شانس کسب سهمیه اظهار داشت: نمی توان از حالا حرفی در این زمینه زد. نمی گردد بگویم 80، 90 یا 100 درصد شانس کسب سهمیه وجود دارد. ممکنست گاهی اتفاقی رخ دهد و شرایط در آن لحظه به شکلی باشد که نتوان عملکرد خوبی داشت. بنا بر این هیچگاه در این مورد چیزی نمی گویم.
انصاری اضافه کرد: همیشه در همه مسابقات تمام اهتمام خودرا می کنم که بهترین نتیجه کسب شود. نتیجه ای که از نظر خودم، مربی و اطرافیانم بهترین نتیجه باشد. تمام توانم را در مسابقات خواهم گذاشت و فرقی نمی کند ان مسابقه کسب سهمیه المپیک باشد یا خود المپیک. در هر مسابقه که شرکت کنم اهتمام می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم که زمانی که از اب بیرون می آیم نگویم ای کاش تندتر شنا می کردم.
عضو تیم ملی شنا در ادامه درباب رسیدن به رکورد ملی پس از یک دوره تعطیلی و بی تمرینی اظهار داشت: هنوز به رکورد خودم یعنی 54 ثانیه و 17 صدم ثانیه نرسیده ام چون باید شرایط ایده آل باشد و به 100 درصد امادگی برسیم. ما در طول این مدت چند بار رکوردگیری داشتیم که در نوبت اول رکورد 56 ثانیه و بار دوم (یک هفته بعد) رکورد 55 ثانیه را ثبت کردم.
وی اظهار داشت: برای آخر این ماه هم درخواست کردم که باز هم رکوردگیری صورت گیرد. چون ما هرچه در مسابقه بیشتری شرکت نماییم زودتر به شرایط بدنی که انتظار داریم می رسیم. تعداد مسابقات ما متاسفانه کم است و نمی دانیم شرایط چه خواهد شد. من درخواست دادم تا هر ماه یا هر 15 روز یک رکوردگیری داشته باشیم تا اشتباهاتمان را آنالیز نماییم و با آمادگی کامل به مسابقات کسب سهمیه اعزام شویم.
انصاری اظهار داشت: در دوباری که رکوردگیری شده شرایط من بهتر شده است. در رکوردگیری دوم نسبت به هفته قبلش یک ثانیه کاهش رکورد داشتم. حالا هم آنالیز کرده ام و برای رکوردگیری بعدی که آخر این ماه انجام می شود برنامه دارم تا بتوانم یک ثانیه دیگر کمتر شنا کنم و هر چه سریعتر به رکورد مورد نظر برسم.
منبع:

1400/01/21
11:42:00
5.0 / 5
359
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری