تصمیم كمیته فنی فدراسیون قایقرانی؛

كانوی دو نفره بانوان مسافر مسابقات انتخابی المپیك شد

كانوی دو نفره بانوان مسافر مسابقات انتخابی المپیك شد اسب من: در نشست کمیته فنی آبهای آرام درباب اعزام چهار ماده دیگر بعد از تست انتخابی امروز تصمیم گیری شد.به گزارش اسب من به نقل از فدراسیون قایقرانی، جلسه کمیته فنی آب های آرام امروز با حضور علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی بصورت آنلاین اجرا شد.
در این جلسه با اشاره به چهار ماده تست انتخابی و تحلیل نتایج آن، کمیته فنی آب های آرام تصمیم گرفت قایق دونفره پریسا محمدزاده و آتنا رئوفی باتوجه به کسب سهمیه چین و ازبکستان و عدم حضور کره شمالی در المپیک در کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان به تایلند اعزام شوند.
بر این اساس با تصمیم کمیته فنی آب های آرام علی آقامیرزایی، عادل مجللی، هدیه کاظمی، پریسا محمدزاده و آتنا رئوفی نمایندگان ایران در مسابقات کسب سهمیه المپیک تایلند خواهند بود.
رئیس فدراسیون قایقرانی در این نشست اظهار داشت: خدا را شکر همه تلاش ها انجام شده و توانایی این را داریم که همه نفرات را به مسابقات اعزام نماییم اما با تصمیم کمیته فنی نفراتی که شانس کسب سهمیه دارند به مسابقات اعزام خواهند شد.
علیرضا سهرابیان با اشاره به تصمیمات کمیته فنی اظهار نمود: برای نخستین بار اعزام قایقرانان به مسابقات را منوط به تصمیم کمیته فنی کردیم. این چندمین جلسه کمیته فنی برای اعزام به مسابقات انتخابی المپیک است.
وی افزود: بهتر است در این شرایط مالی سخت، در عین حالی که از نظر بودجه مشکلی نداریم، ورزشکارانی که با نظر کمیته فنی شانس کسب سهمیه دارند اعزام خواهند شد و امیدوار به کسب سهمیه هستیم. کمیته فنی خواست که چند مرحله تست صورت گیرد و انجام شد.
رئیس فدراسیون قایقرانی همین طور اظهار داشت: منطق و عقل حکم می کند که بودجه ای که در اختیار داریم را در جای مهم هزینه نماییم. ما می توانیم کارهای مهمی انجام دهیم و با نظر کمیته فنی بهترین ها در موادی که شانس کسب سهمیه داریم به مسابقات اعزام می شوند.
در این جلسه کمیته فنی آب های آرام علیرضا سهرابیان رئیس، کتایون اشرف نایب رییس بانوان، محمود ساویز، الیاس اقلیمی، محسن میلاد، مسعود میرسعیدی و الهه خوارزمی اعضای کمیته فنی و ایرج اقلیمی، مهسا مجللی و ایمان پورعزیز مربیان تیم ملی حضور داشتند.


منبع:

1400/01/20
12:53:00
5.0 / 5
335
تگهای خبر: آنلاین , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری