كرونا ضد ورزش ایران بعد از نوروز ۱۴۰۰ بعلاوه جدول

كرونا ضد ورزش ایران بعد از نوروز ۱۴۰۰ بعلاوه جدول به گزارش اسب من برای نخستین بار بعد از مدت ها، شاهد افزایش میزان محدودیت های ورزشی در سرتاسر ایران هستیم، بگونه ای که شدیدترین تعطیلی ها در ۴۷ شهر اجرا خواهد شد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا در نخستین هفته بعد از آخر نوروز ۱۴۰۰، تعداد شهرهای قرمز از نظر شیوع کرونا به عدد ۴۷، تعداد شهرهای نارنجی به عدد ۱۲۶ و تعداد شهرهای زرد به عدد ۲۴۷ رسیده است.

طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار تعیین شده اند.

ورزش در مناطق قرمز

بر اساس اعلام رنگ بندی شهرها از نظر شیوع کرونا، مشاغل دو، سه و چهار یعنی فعالیت مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی در مناطق قرمز ممنوع می باشد.

ورزش در مناطق نارنجی

در وضعیت نارنجی یا سطح اخطار ۲ محدودیت های مشاغل سطح ۳ و ۴ در آنها اجرا می شود؛ ازاین رو استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار در مناطق نارنجی مجاز به فعالیت نیستند.

ورزش در مناطق زرد

همچنین مناطقی که در وضعیت زرد قرار دارند شامل محدودیت در سطح شغلی ۴ هستند که به باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی مربوط می شود.

برای مشاهده جدید ترین وضعیت شهرها و استان های قرمز و نارنجی از نظر شیوع کرونا اینجا کلیک کنید.
1400/01/14
23:07:37
5.0 / 5
599
تگهای خبر: باشگاه , تیم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری