گره ترخیص قایق های روئینگ از گمرك كور تر شد

گره ترخیص قایق های روئینگ از گمرك كور تر شد به گزارش اسب من فدراسیون قایقرانی در حالیکه به دنبال ترخیص های قایق های روئینگ خریداری شده از کمرگ است، هر روز با بدهی جدیدی روبرو می شود.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ملی پوشان روئینگ بار ها از تمرین با قایق های فرسوده گلایه کرده اند و از مسؤلان این درخواست را داشتند که در این حوزه کمک کنند تا هر چه زودتر قایق های خریداری شده به دستشان برسد اما گره ترخیص قایق ها از گمرک روز به روز کورتر می شودو علاوه بر بدهی 15 ساله به گمرک، بابت هزینه کانتینر ها را نیزپرداخت کند.
ابتدا این قایق ها به علت عدم تسویه حساب با شرکت چینی به ایران تحویل داده نشد و سهرابیان بعد از آنکه فدراسیون را تحویل گرفت، بدهی ایران به شرکت چینی را پرداخت کرد و قایق ها از چین به ایران فرستاده شدند. حالا حدود یک سال است که این قایق ها در گمرک هستند و فدراسیون هم برای ترخیص آنها هر روز با بدهی جدید ی رو برو می شود.
ابتدا اواخر سال قبل به فدراسیون اعلام گردید که فدراسیون از 28 خرداد سال 85، مبلغ 227 میلیون و 966 هزار و 622 تومان به گمرک بدهی دارد.
هم اکنون نیزاعلام شده باید مبلغ 100 میلیون دیگر هم برای هزینه کانتینرها پرداخت کند.
این در شرایطی است که هنوز هزینه ترخیص قایق ها از گمرک اعلام نشده است.
در این شرایط فدراسیون با موانع زیادی برای ترخیص قایق ها روبرو است و همچنان پاروزنان باید با همان قایق های فرسوده تمرین کنند.
1400/01/14
13:13:52
5.0 / 5
856
تگهای خبر: شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری