رئیس فدراسیون تیروكمان:

تهدید كرونا را با گسترش زیرساخت ها به فرصت تبدیل كردیم

تهدید كرونا را با گسترش زیرساخت ها به فرصت تبدیل كردیم به گزارش اسب من رئیس فدراسیون تیر وکمان اظهار داشت: در این فدراسیون با نگاه توسعه ای، تهدید کرونا را به فرصت بدل کرده و با ساخت خوابگاه برای تیم ملی، بستر توسعه زیرساختهای این رشته را فراهم کردیم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، غلامرضا شعبانی بهار با اشاره به اینکه فدراسیون های ورزشی متولی ورزش در یک رشته هستند اظهار داشت: صفر تا صد ورزش شامل توسعه ورزش، آمادگی زیر ساخت های ورزشی، همگانی کردن ورزش و حرکت به سمت قهرمانی در رشته های ورزشی از وظایف ذاتی فدراسیون ها است.
شعبانی بهار با اشاره به مشترک بودن اهداف و وظایف فدراسیون های ورزشی و وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک گفت: وظایف و اهداف مشترک زمانی می توانند اثربخش باشند که این ۳ دستگاه بتوانند با در کنار هم قرار گرفتن با هم همکاری و هم پوشانی داشته باشند.
وی بیان کرد: از آنجایی که وزارت ورزش و جوانان یک ظرفیت ملی و دارای زیر ساخت ها و منابع مالی و فدراسیون های ورزشی است فدراسیونی که بتواند خودش را با اهداف و سیاست های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان هماهنگ کند، موفق تر خواهد بود.
شعبانی بهار اشاره کرد: من بعنوان کسی که شناخت کافی از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک دارد به کسانی که کاندیدا می شوند سفارش می کنم اگر روحیه تعامل و ایجاد ارتباط دوستانه و تنگاتنگ را می توانند با این ۲ سازمان داشته باشند. بطور قطع موفق خواهند بود ولی اگر فدراسیونی تصور می کند که مستقل است به اعتقاد من به تنهایی نمی تواند این رسالت و اهداف و وظایفی که قانونا برای فدراسیون ها گذاشته شده است را محقق کند.
رئیس فدراسیون تیر و کمان درباب همکاری فدراسیون ها در جهت عملی شدن اهداف وزارت ورزش، و جوانان اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های ورزشی لازم و ملزوم یکدیگر هستند، بعنوان مثال وزارت ورزش و جوانان بخش زیرساختی و جمعیت سازمان یافته و بخش قهرمانی دارد که وظایف مربوط به این دو بخش را فدراسیون های ورزشی انجام می دهند.
شعبانی بهار با اشاره به اینکه در سال قبل رکود در سراسر جهان حاکم بود اضافه کرد: فدراسیون ما تهدید پیش آمده را تبدیل کرد به یک فرصت و با توجه به این که در سال قبل مسابقات بین المللی نداشتیم توجه خودرا به زیرساخت ها معطوف کردیم.
وی درباب دستاوردهای ورزشی در دولت تدبیر و امید توضیح داد: نگاه ویژه دولت به ورزش همگانی، افزایش جمعیت سازمان یافته و در نظر گرفتن بودجه های مشخص برای ورزش همگانی و.... نشاندهنده آنست که دولت به یکی از اساسی ترین زیرساخت های وزارت ورزش و جوانان توجه کرده است.
رئیس فدراسیون تیروکمان اضافه کرد: این دوره نسبت به دوره قبل در حوزه ورزش همگانی و به جریان انداختن کارهای ورزشی در میان آحاد مردم و هماهنگ کردن بین دستگاه های ورزشی بسیار موفق عمل کرده است.

او در آخر افزود: امیدوارم با بهتر شدن شرایط کرونا تا زمان برگزاری المپیک، ورزشکاران کشورمان بتوانند نتایج بهتری را در این رویداد مهم کسب کنند.


منبع:

1400/01/10
00:45:01
5.0 / 5
716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری