99، سالی موفق برای ورزش كارگری

99، سالی موفق برای ورزش كارگری به گزارش اسب من رئیس فدراسیون ورزش کارگری اظهار داشت: با توجه به این که بیماری کرونا خیلی از برنامه های فدراسیون را تحت شعاع قرار داد، اما با اجرای 53 برنامه ورزشی، سال موفقی را پشت سر گذاشتیم.


جواد رمصی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: امسال فدراسیون ورزش کارگری همانند سایر فدراسیون ها با توجه به این که در وضعیت کرونا قرار داشت، اما با اجرای ۵۳ رویداد ورزشی سال موفقی را پشت سر گذاشتیم.
وی اظهار داشت: بااینکه کلیه رویدادهای برون مرزی کنسل شد و قادر به برگزاری اردوها نبودیم اما با این وجود کوشیدیم ۱۲ برنامه ورزشی را به صورت اجرائی و مابقی برنامه ها را بوسیله فضای مجازی پیش ببریم.
رمضی همین طور به اعزام کاروان ورزش کارگری به دو رویداد جام جهانی کارگری و جام شرکتها در خرداد ۱۴۰۰ در ایتالیا و یونان اشاره نمود و اضافه کرد: در خرداد ۱۴۰۰، ۷۰ نفر از ورزشکاران کارگر به مسابقات جام جهانی کارگری در ایتالیا و ۱۱۳ نفر به جام شرکتها در یونان اعزام خواهند شد.
وی درباره احتمال لغو این دو رویداد اظهار داشت: تا به امروز که مشکلی برای برگزاری این دو رویداد وجود ندارد و کلیه برنامه ها شامل مشخص شدن رشته ها و نفرات اعزامی به این دو رویداد انجام شده است.
رئیس فدراسیون ورزش کارگری در آخر درباره برنامه سال آینده، اشاره کرد: برای سال ۱۴۰۰ تقویم ورزشی فدراسیون را در ۳ مرحله و مطابق با وضعیت بیماری کرونا تنظیم کرده ایم تا در روند اجرا همانند سال جاری با مشکل خاصی مواجه نشویم.
منبع:

1399/12/28
18:37:26
0.0 / 5
664
تگهای خبر: اردو , بیماری , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری