مدیر مستعفی تیم ملی دوچرخه سواری:

داوری در جلسات دعوتم نمی كرد

داوری در جلسات دعوتم نمی كرد مدیر مستعفی تیم های ملی دوچرخه سواری اظهار داشت: سرپرست فدراسیون من را منصوب به یک کاندیدا می دانست و دیگر در جلسات دعوتم نمی کرد.


علیرضا احمدی در گفتگو با ایسنا درباره ی علت استعفای خود از سمت مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری بیان کرد: چون که منصوب به برخی افراد بودم، حساسیتی روی من پیدا کردند و کم کم در جلسات من را دعوت نمی کردند. جلسه با کمیته های رشته ها و مربیان برگزار می شد اما مدیر تیم های ملی در آن جلسات حضور نداشت. این مسائل هم پس از نشست مشهد تکرار شد و علت آن هم سوالی بود که من در جلسه از آقای داوری پرسیدم. من هم شرایط را اینگونه دیدم تصمیم گرفتم استعفا بدهم.
وی در ادامه مدعی شد: به من گفتند که میتینگ انتخاباتی راه انداخته ام در صورتیکه آقای داوری با علی نژاد و رشیدی جلسه ای برگزار کردند و هیچ کسی دیگر حتی دبیر فدراسیون هم حضور نداشت.
احمدی در پاسخ به این پرسش که در جلسه مشهد چه چیزی گفته بود، اشاره کرد: چه ضرورتی داشت زمانی که که فدراسیون و تیم ملی گرفتار مضیقه مالی است و بگفته دوستان 600 میلیون بدهی دارد، همایشی در مشهد برگزار نماییم و برای کاری خرج نماییم که تضمین اجرائی ندارد. در جلسه مشهد نیز من عنوان کردم که تضمین اجرائی برای این تقویم چیست که به آقای داوری سرپرست فدراسیون برخورد. می شد این مراسم را به صورت وبینار برگزار کرد پ. ما از بامداد تا شب که در جلسه بودیم اما خروجی خاصی نداشت.
او در آخر اظهار داشت: خواسته کمیته تیم های ملی این بود که مسابقات لیگ جاده پیش از قهرمانی آسیا قزاقستان باشد اما این خواسته برآورده نشد و به پس از تیرماه موکول شد.
1399/12/26
13:25:25
0.0 / 5
684
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری