رونمایی از لوگوی جدید فدراسیون همگانی

رونمایی از لوگوی جدید فدراسیون همگانی به گزارش اسب من معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه شیوع کرونا، تبعات مختلفی بر شرایط روانی آحاد جامعه و بخصوص بانوان داشته است، اظهار داشت: کم هزینه ترین روش برای مقابله با اثرات روانی ناشی از این ویروس، ورزش همگانی است.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، عبدالحمید احمدی در مراسم اختتامیه اولین دوره لیگ تندرستی ایران که امروز (یکشنبه) در آکادمی ملی المپیک برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه امسال ورزش کشور و دنیا تحث تأثیر شیوع کرونا قرار گرفت و جهان ورزش گرفتار رکود قابل توجهی شد، اظهار نمود: حتی ورزش قهرمانی هم تحث تأثیر کرونا قرار داشت و المپیک هم یک سال به تعویق افتاد و هنوز هم معلوم نیست برگزار گردد یا خیر!

وی افزود: در ورزش همگانی اما موفق شدیم با وجود انتشار کرونا توقف را به فعالیت تبدیل نماییم و با ایده های جدید در جهت افزایش فعالیت بدنی مردم در استان های مختلف گام برداریم و به وضعیت بهتری در ارتباط با شرایط جسمانی، روانی و روحی مردم دست یابیم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با تکیه بر اینکه کرونا نتوانست ورزش همگانی در ایران را متوقف نماید، اظهار داشت: سال ۹۹ برای ورزش همگانی کشور با تجربه های جدیدی همراه بود و لیگ تندرستی نشان داد که نوآوری تا چه میزان در افزایش مشارکت مردم می تواند سهیم باشد.

احمدی با اشاره به اینکه شیوع کرونا تبعات مختلفی بر شرایط روانی آحاد جامعه و بخصوص بانوان داشت، تصریح کرد: کم هزینه ترین روش برای مقابله با اثرات روانی ناشی از ویروس کرونا، ورزش همگانی است و هرچه تحرک بیشتر باشد، سلامتی بیشتر را به همراه دارد.

وی افزود: با افزایش فعالیت بدنی اقشار مختلف جامعه باید در جهت مقابله با کم تحرکی در دوران شیوع کرونا حرکت نماییم و در شش ماهه اول سال آینده هم با قدرت فعالیت ها و برنامه ها را در حوزه ورزش همگانی ادامه دهیم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با تکیه بر اینکه ورزش همگانی احتیاج به کار جهادی دارد، اظهار نمود: باید تمامی مجموعه ها و مسؤلان کشور درگیر ورزش همگانی شوند و این گونه بتوانیم مشارکت مردم در جهت افزایش فعالیت بدنی و مقابله با کم تحرکی را بیشتر نماییم.

به گزارش اسب من به نقل از ایسنا در این مراسم همینطور از لوگوی جدید فدراسیون ورزش های همگانی رونمایی گردید و رضا شجیع، نایب رئیس این فدراسیون در ارتباط با خصوصیت های لوگوی مربوطه اظهار نمود: این نشان تلفیقی از سه دایره است و که نماد دوستی و عشق هستند و مفهوم دایره یعنی حرکت در جهان در حال وقوع است و از ترکیب سه دایره تمره ایجاد می شود، علاوه بر این دایره ها یادآور حلقه المپیک است و سه رنگ پرچم ایران به معنای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در آن نهفته است.منبع:

1399/12/24
22:55:11
0.0 / 5
644
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری