سیطره ادمین های مجازی بر فدراسیون بدنسازی

سیطره ادمین های مجازی بر فدراسیون بدنسازی به گزارش اسب من سیطره ادمین های اینستاگرام بر فدراسیون پرورش اندام تا جایی است که در جریان مسابقات قهرمانی کشور در کیش، با هزینه فدراسیون در هتل ۵ ستاره اسکان داده شدند و حتی به نفرات برتر هم مدال اهدا کردند!


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ادمین های فضای مجازی اینستاگرام در زمان مدیریت ناصر پورعلی فرد رئیس سابق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به علل مختلف همچون ترس مدیران، ضعف در برابر انتقاد و سوء مدیریت، بیش از حد مورد توجه قرار گرفتند تا جاییکه به رقابت های بین المللی هم اعزام شدند و در تصمیمات مهم نقش ویژه ای داشتند، در صورتی که خبرنگاران رسانه های رسمی هیچ جایی در برنامه های مدیریت قبلی فدراسیون بدنسازی نداشتند!
با روی کار آمدن عبدالمهدی نصیرزاده بعنوان یک چهره دانشگاهی و با عنایت به وعده های انتخاباتی او، این امیدواری بوجود آمد که این وضعیت سر و سامان پیدا کند و فدراسیون بدنسازی از قالب سنتی خود خارج و شایسته سالاری در راس تصمیمات و اقدامات فدراسیون قرار گیرد اما نصیرزاده در همین مدت اندک نشان داد او هم دنباله روی سیاست های رئیس سابق فدراسیون در پر و بال دادن بیش از حد به ادمین های مجازی است.
شنیده ها حاکی می باشد نصیرزاده در ابتدای امر قصد برچیدن برخی زیاده خواهی ها در فدراسیون بدنسازی را داشته اما فشار از خارج و حتی درون فدراسیون و ترس و نگرانی بابت انتقاد در فضای مجازی سبب شده رسانه های رسمی در سایه ادمین های مجازی قرار گیرند.
در جریان مسابقات قهرمانی کشور کیش هم این اتفاقات رخ داد، تا جاییکه ادمین های پیج های بدنسازی در اینستاگرام در هتل ۵ ستاره اسکان داده شدند اما خبرنگاران خبرگزاری ها و جراید با دستور رئیس فدراسیون در یک سوییت مستقر شدند!
لابی و قدرت ادمین های اینستاگرام که عمدتا توسط شرکتهای تولید کننده مکمل های بدنسازی حمایت می شوند تا جایی است که مدیران فدراسیون از آنها برای اهدای مدال نفرات برتر مسابقات هم دعوت کردند!
سال ها مدیریت سنتی پر حرف و حدیث بر فدراسیون بدنسازی زمینه را برای جولان برخی افراد در داخل و خارج فدراسیون مهیا کرده و انتظار می رود نهادهای نظارتی همچون حراست وزارت ورزش با ورود به مبحث از ادامه خیلی از اتفاقات جلوگیری نمایند تا این افراد هم در قالب معین به فعالیت خود ادامه دهند.
منبع:

1399/12/18
18:45:13
0.0 / 5
653
تگهای خبر: رسمی , رقابت , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری