ساخت ساختمان جدید فدراسیون؛

شعبانی بهار: 4

شعبانی بهار: 4 اسب من: رئیس فدراسیون تیروکمان با اعلان اینکه خوابگاه ویژه کمانداران4/5 میلیارد تومان هزینه داشته، از افتتاح ساختمان جدید این فدراسیون در هفته دولت سال آینده آگاهی داد.غلامرضا شعبانی بهار در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد خوابگاه تیروکمان که هفته گذشته با حضور وزیر ورزش به صورت رسمی افتتاح شد، اظهار داشت: این خوابگاه پروژه ای بود که با تاکید وزیر ورزش و حمایت های مالی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تکمیل و به بهره برداری رسید.
وی با اعلان اینکه این پروژه ۶۰۰ متر زیربنا داشته و در فاصله ۱۵ - ۱۰ متری سایت تیروکمان آزادی قرار دارد، اشاره کرد: خوابگاه تیروکمان دارای ۱۴ اتاق است که در هر یک از آنها امکان تغییر و تنظیم ظرفیت وجود دارد به این معنا که اتاق ها قابلیت ۲ تخته و ۴ تخته شدن را دارند. از مجموع این اتاق ها ۴ اتاق ویژه ورزشکاران جانباز و معلول است.
رئیس فدراسیون تیروکمان با اعلان اینکه در مجموع ۴.۵ میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل خوابگاه ویژه این رشته در ورزشگاه آزادی هزینه شده است در مورد جزئیات آن اینطور توضیح داد: ابتدا ۲ میلیارد تومان برای این پروژه ورزشی پیش بینی شده بود که بطور کامل توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تامین شد. در ادامه کار و طی دو مرحله ۵۰۰ میلیون و یک میلیارد دیگر هم به این رقم افزوده شد و اینطور بودجه هزینه شده برای این خوابگاه به ۳.۵ میلیارد تومان رسید.
شعبانی بهار در همین رابطه افزود: خود ما در فدراسیون تیروکمان هم ۷۰۰ - ۶۰۰ میلیون تومان برای تجهیز خوابگاه هزینه کردیم و حدود ۳۰۰ میلیون تومان دیگر هم باید هزینه داشته باشیم. در مجموع برای تکمیل و بهره برداری از خوابگاه تیروکمان ۴.۵ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه جابه جایی ساختمان فدراسیون تیروکمان از ورزشگاه شیرودی به ورزشگاه آزادی هم تا یک سال دیگر انجام می شود، تصریح کرد: ساخت ساختمان جدید فدراسیون در ورزشگاه آزادی شروع شده و تا ۵۰ - ۴۰ درصد هم پیش رفته است.
رئیس فدراسیون تیروکمان در پاسخ به این پرسش که بهره برداری از ساختمان جدید برای چه زمانی پیش بینی شده است، اظهار داشت: می خواهیم طی ماه های آتی روند ساخت و تجهیز ساختمان را ادامه دهیم چونکه می خواهیم سال آینده و برای هفته دولت این ساختمان را افتتاح نماییم. در این صورت مجموعه کامل و مثال زدنی برای یک رشته المپیکی مهیا خواهد شد.
شعبانی بهار همین طور در مورد اعزام های پیش روی ملی پوشان ریکرو و کامپوند اظهار داشت: اعضای تیم ملی ریکرو ۱۰ فروردین ماه عازم ترکیه می شوند و در اردوی یک هفته ای که با حضور ورزشکاران کشورهای مختلف برگزار می شود، شرکت می کنند. پس از آن بلافاصله درتورنمنتی که به میزبانی ترکیه برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.
وی اشاره کرد: اعزام به مسابقات رسمی از نیمه اول اردیبهشت ماه با اعزام تیم ملی کامپوند به کاپ آسیا در تایلند شروع می شود. نیمه دوم اردیبهشت ماه هم تیم ملی ریکرو به چین می رود تا در مرحله دوم جام جهانی شرکت نماید. برای اواخر خردادماه هم حضور در جام جهانی و کسب سهمیه را در برنامه داریم. اعزام تیم ریکرو به این رویداد قطعی است اما در مورد تیم کامپوند هنوز به قطعیت نرسیده ایم.
رئیس فدراسیون تیروکمان نسبت به کسب سهمیه جدید در این رشته ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت: پیش بینی ها و تدابیر لازم را برای دستیابی به سهمیه های جدید داشته ایم. از شهریورماه اردوی آماده سازی ملی پوشان را آغاز نموده ایم و بطور منظم پیگیر آن بودیم به شکلی که از هر ۳۰ روز ماه حدودا ۲۰ روز اردو داشتیم. امیدواریم با کسب سهمیه در مورد برنامه های مان به نتیجه برسیم.


منبع:

1399/12/13
22:40:33
0.0 / 5
705
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری