حضرتی:

هزینه اعزام به مسابقات انتخابی المپیك زیاد است

هزینه اعزام به مسابقات انتخابی المپیك زیاد است به گزارش اسب من مربی تیم ملی شنا اظهار داشت: با این شرایط مالی و قیمت دلار هزینه اعزام به مسابقات برای فدراسیون سنگین است.


خشایار حضرتی در گفتگو با ایسنا در مورد از سرگیری مسابقات رکوردگیری شنا پس از یکسال اظهار نمود: مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی در سه استان تهران، مشهد و اصفهان برگزار گردید. این مسابقات رکوردگیری بود که پس از مدت ها با حضور بعضی از شناگران برگزار شد.
مربی تیم ملی شنا در ادامه اظهار داشت: نتایج خوب بود. مقداری دوری ورزشکاران از مسابقات سبب استرس و هیجان آنها شده بود. زمان زیادی بود که ملی پوشان و سایر ورزشکاران مسابقه ای نداده بودند. پس از یکسال این نخستین مسابقه بود که برگزار می شد. نتایج قابل قبول و قابل پیشبینی بود. در این شرایط نباید انتظار داشت اتفاقات خارق العاده بیفتد ولی در کل نتایج مثبت بود.
حضرتی در مورد ادامه تمرینات ملی پوشان با شروع عید نوروز اظهار داشت: تمرینات تیم ملی همچنان ادامه دارد. امیدواریم در عید نوروز هم بتوانیم تمرینات را داشته باشیم. باید ببینیم با عنایت به شرایط ستاد کرونا می توان تمرینات را ادامه داد یا خیر. البته ما دنبال این هستیم که تمرینات ادامه دار باشد و قطع نشود. شاید ۲ تا ۳ روز برای عید نوروز تمرینات متوقف شود.
مربی تیم ملی شنا در مورد مسابقات انتخابی المپیک هم اظهار داشت: فهرست مسابقات انتخابی المپیک آمده است. آقای سمیع زاده هم مسابقات مد نظر را به فدراسیون عرضه کرده تا کارها صورت گیرد. باید رایزنی های مورد نظر انجام و شرایط حضور فراهم گردد. باید ببینیم مجوز حضور ما به آن کشورها داده می شود. البته مسابقات در اردیبهشت و خرداد خواهد بود.
حضرتی در مورد رسیدن به سطح آمادگی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: امیدواریم این اتفاق بیفتد و ورزشکاران به سطح آمادگی لازم برسند. اگر شرایط اجازه دهد هفته اول مسابقات لیگ هم ۲۰ و ۲۱ اسفند آغاز خواهد شد. پس از آن هم تلاش می نماییم چند مرحله دیگر رکوردگیریداشته باشیم تا ورزشکاران به شرایط مسابقه برسند و بتوانند نتایج خوبی را در مسابقات انتخابی المپیک داشته باشند.
او در آخر اظهار داشت: امیدوارم مثل همیشه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت بیشتری از شنا داشته باشند. با این شرایط مالی و قیمت دلار هزینه اعزام برای فدراسیون سنگین است. سخت می توان در این شرایط ورزشکار اعزام کرد. امیدوارم کمک کنند تا فدراسیون هم راحتتر بتواند اعزام ها را انجام دهد.
منبع:

1399/12/09
22:16:53
0.0 / 5
880
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری