با موضوع پیشگیری از غرق شدگی در سدها و حریم رودخانه ها؛

برگزاری نشست مشترك فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو

برگزاری نشست مشترك فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو در نشست مشترک رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با مدیرکل ورزش وزارت نیرو بر تعامل و همکاری دوجانبه در محورهای مختلف تاکید گردید.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، تعامل مشترک، تربیت ناجیان غریق از میان نیروهای انسانی وزارت نیرو و بخصوص افراد شاغل در سدهای زیر پوشش این وزارت خانه و همینطور تربیت و آموزش غواصان موضوع هایی بود که در نشست مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با حسین زاده مدیرکل ورزش وزارت نیرو مورد بحث قرار گرفت.
در این نشست که در محل وزارت نیرو و با حضور سرخه معاون دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، امیرحسین فروغ رئیس کمیته غواصی و بیژن پیریایی رئیس کمیته جلوگیری از غرق شدگی برگزار شد.
مقرر شد فعالیتهای غواصی در سدهای زیر پوشش وزارت نیرو از این پس با نظارت مشترک فدراسیون نجات غریق و غواصی و تربیت بدنی وزارت نیرو مدیریت شوند.
پیشگیری از غرق شدگی در سدها و حریم رودخانه ها دیگر مبحث مورد بحث در این جلسه بود. بر این اساس مقرر شد تعامل و همکاری مشترک بین فدراسیون نجات غریق و غواصی و وزارت نیرو ایجاد شود، ضمن اینکه نشست های آینده در این حوزه با حضور نمایندگان دیگر دستگاههای مرتبط برگزار گردد.
عضویت نماینده وزارت نیرو در کمیته جلوگیری از غرق شدگی فدراسیون نجات غریق و غواصی دیگر مصوبه نشست موردنظر بودد و شناسایی مناطق خطرآفرین با همکاری فدراسیون و وزارت خانه هدف از این مصوبه بود.
در نشست مشترک رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با مدیرکل ورزش وزارت نیرو مقرر شد به منظور فرهنگ سازی و پیشگیری از غرق شدگی، فعالیتهای مشترک فرهنگی میان دو دستگاه بیشتر شود.


منبع:

1399/12/09
14:51:15
0.0 / 5
1128
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری