مارپیچ بزرگ اسكی قهرمانی جهان؛

راهیابی احمدی به مانش دوم در غیاب سرمربی

راهیابی احمدی به مانش دوم در غیاب سرمربی به گزارش اسب من مانش نخست رقابت های مارپیچ بزرگ اسکی قهرمانی جهان آلپاین با راهیابی نماینده اسکی بانوان به مانش دوم به پایان رسید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، ملی پوشان اسکی آلپاین ایران در حالی به رقابتهای قهرمانی جهان اعزام شدند که به دلیل شرایط خاص و کمبود برف تمرین مناسبی جهت شرکت در این مسابقات نداشتند. در بین تیم مردان جای خالی محمد کیادربندسری و حسین ساوه شمشکی به چشم می خورد.
یکی از نکات قابل توجه در رقابتهای روز نخست راه یابی عاطفه احمدی به مانش (مرحله) دوم مارپیچ بزرگ بود. همینطور شمار زیاد ملی پوشانی که نتوانستند به خط آخر برساند نشان از شرایط خاص مسیر و برف مسابقه و عدم آشنایی ملی پوشان با این شرایط دارد.
در آخر مسابقات مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان، عاطفه احمدی بانوی ملی پوش ایران در جایگاه چهل و ششم قرار گرفت. او در انتها این زمان ۳ دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۳۳ صدم ثانیه را ثبت نمود. وی بعنوان نخستین بانوی ملی پوش اسکی آلپاین ایران موفق شد به مانش دوم مسابقات مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان راه یابد. فروغ عباسی دیگر بانوی ملی پوش ایران هم با ثبت زمان یک دقیقه و ۳۶ ثانیه و ۸۰ صدم ثانیه موفق به راه یابی به مانش دوم این مسابقات نشد. صدف ساوه شمشکی و مرجان کلهر دیگر ملی پوشان ایران در مانش نخست موفق به اتمام مسیر مسابقه نشدند. در مسابقات مردان هم بهنام کیاشمشکی در انتها دو مانش رقابت های مقدماتی مارپیچ بزرگ با ثبت زمان ۲ دقیقه و ۳۶ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه جایگاه ۶۹ این مسابقه را به دست آورد. پوریا ساوه شمشکی و نیما بها دیگر ملی پوشان ایران هم موفق به اتمام مسابقه خود در مانش دوم نشدند.
سید مرتضی جعفری هم موفق به اتمام مسیر مسابقه خود در مانش اول نشد. ملی پوشان ایران روز سه شنبه ۲۸ بهمن وارد ایتالیا شدند و با عنایت به قوانین سخت گیرانه میزبان به علت شیوع کرونا، اسکی بازان ایران عملاً فرصتی برای تمرین را پیدا نکردند و امروز ۳۰ بهمن ماه در اولین مسابقه خود حضور بهم رساندند.

1399/12/01
13:49:25
0.0 / 5
1120
تگهای خبر: اسب , اسكی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری