برخی كاندیداهای قبلی هستند؛

ثبت نام سری ۱۴ كاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج!

ثبت نام سری ۱۴ كاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج! به گزارش اسب من فدراسیون شطرنج آخر نام نویسی از متقاضیان ریاست در این فدراسیون را بدون اشاره به نام و تعداد آنها اعلام نمود در صورتی که طی ۱۰ روز مهلت قانونی ۱۴ نفره کاندیدای احراز این پست شدند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مهلت ۱۰ روزه ای که از سوی وزارت ورزش برای نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج تعیین شده بود امروز دوشنبه (۲۷ بهمن ماه) به پایان رسید.
فدراسیون شطرنج طی اطلاعیه ای عجیب بدون اشاره به تعداد و نام کاندیداها اینطور اعلام نموده که «مراتب بعد از بررسی در کمیسیون تطبیق که در دفتر معاونت محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای برگزار می شود از راه دفتر امور مشترک فدراسیون ها افراد حائز شرایط معرفی خواهند شد.»
این در حالی است که پیگیری های خبرنگار مهر حکایت از نام نویسی ۱۴ کاندیدا برای حضور در انتخابات فدراسیون شطرنج دارد که بعضی از آنها همان کاندیداهایی هستند که برای مجمع لغو شده هم ثبت نام کرده بودند و حتی تایید صلاحیت شده بودند مانند محمد ابراهیم مداحی و شادی پریدر رئیس پیشین و نایب رییس فدراسیون.
افشین داوری که سرپرستی فدراسیون دوچرخه سواری را بر عهده دارد همراه با احمد گواری، عرفان هاشمی رئیس هیات همدان و فراهانی از نمایندگان مجلس از دیگر افرادی هستند که کاندیدای ریاست فدراسیون شطرنج شده اند.
بعد از اتمام دوره ریاست مهرداد پهلوان زاده (اسفندماه) یک مرتبه نام نویسی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون انجام شد و حتی قرار بود مجمع انتخاباتی ۶ آبان ماه برگزار گردد اما در فاصله دو روز مانده به زمان مقرر و به بهانه اعمال پروتکل های بهداشتی موردتاکید، برگزاری آن لغو شد. پس از آن تعیین زمان جدید برای انتخابات به قدری به تعویق افتاد که به تجدید نام نویسی کاندیداها انجامید چونکه بیشتر از ۶ ماه از ثبت نام اولیه گذشته بود.

1399/11/28
21:03:17
0.0 / 5
746
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری