مشهد میزبان سومین اردوی تیم بسكتبال ناشنوایان

آقا كوچكی: امید به كسب سهمیه در انتخابی المپیك ناشنوایان داریم

آقا كوچكی: امید به كسب سهمیه در انتخابی المپیك ناشنوایان داریم به گزارش اسب من سومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک ناشنوایان از یکم اسفند در مشهد برگزار می گردد.


محمدرضا آقا کوچکی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: سومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان جهت شرکت در مسابقات انتخابی المپیک با حضور ۱۵ بازیکن از یکم تا ۱۰ اسفند در مشهد برگزار می گردد که بازیکنان و کادر فنی پیش از ورود به اردو باید تست PCR بدهند که مشکلی برای حضور در اردو نداشته باشند.
وی در ارزیابی از وضعیت بازیکنان در دو اردوی قبلی اضافه کرد: در دو اردوی قبلی تلاش بر این بود تا با ارزیابی وضعیت بازیکنان از نظر آمادگی بدنی و فنی، بهترین ها را برای انتخابی المپیک شناسایی نماییم که هم اکنون از ۲۰ بازیکن دعوت شده به اردو ۱۵ نفر به اردوی سوم دعوت شدند که از بین این نفرات، بازیکنان اصلی جهت شرکت در انتخابی المپیک گزینش خواهند شد.
آقاکوچکی پیرامون این پرسش که چقدر امیدوار به کسب سهمیه هستید، تصریح کرد: بازیکنان هم اکنون از نظر بدنی و تکنیکی شرایط راضی کننده ای دارند و اردو به اردو عملکرد آنها بهتر می شود، هدف گذاری اصلی ما کسب سهمیه و حضور بسکتبال برای اولین بار در المپیک ناشنوایان است.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که چند مرحله اردو برای آماده سازی تیم بسکتبال ناشنوایان پیشبینی شده است، اظهار نمود: بستگی به زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک دارد، پیشبینی ما برگزاری ۳ مرحله اردوی دیگر تا زمان برگزاری انتخابی المپیک است، اما اگر این مسابقات در خرداد برگزار نشود زمانبندی اردوها تغییر پیدا خواهد نمود.1399/11/27
14:30:40
0.0 / 5
921
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری