انتقاد پیشكسوت تنیس:

بدون دلیل كنارم گذاشتند

بدون دلیل كنارم گذاشتند به گزارش اسب من پیشکسوت تنیس ایران اظهار داشت: کمیته فنی بدون اینکه دلیلهای قانع کننده ای بیاورد من را از گزینه های سرمربیگری تیم ملی کنار گذاشت.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، فدراسیون تنیس با تشکیل کمیته فنی از ماه ها قبل به دنبال انتخاب سرمربی تیم ملی است و روند انتخاب سرمربی بر این بود که افراد برنامه های خودرا ارائه بدهند و سپس در نشست کمیته فنی شرکت نمایند و از برنامه هایشان دفاع کنند. البته این راهکار بدون حرف و حدیث هم نبوده است.

شهاب حسنی از پیشکسوتان تنیس ایران که رزومه خودرا برای کمیته فنی فدراسیون ارائه کرده بود، بیان کرد: من رزومه خودم را ارائه کردم و قرار بود از برنامه هایم دفاع کنم که بیمار شدم. چون مشکوک به کرونا بودم اطلاع دادم که نمی توانم در جلسه شرکت کنم تا مشکلی برای کسی پیش نیاید. بعد از این اتفاق نه فقط از من سراغی نگرفتند وقتی خودم نیز پیگیر شدم اعلام نمودند چون در آن جلسه شرکت نکرده بودم بدین سبب به منزله انصراف بوده است و کمیته فنی این طور تصمیم گرفته است.

او افزود: حتی پیش از اینکه من دفاع کنم به من گفتند که حتما بگویم اسپانسر دارم چون برایم امتیاز شمرده می شود زمانی که عنوان کردم اسپانسر آوردن و پول تزریق کردن وظیفه سرمربی نیست، به من گفتند فدراسیون بودجه ندارد و باید اسپانسر داشته باشم.

حسنی همین طور اظهار داشت: وقتی با یکی از اعضای کمیته فنی صحبت کردم به من گفت تجربه زیادی ندارم در صورتیکه من ۴۲ ساله هستم از ۱۹ تا ۳۰ سالگی در تیم ملی بودم و سالها در دیویس کاپ بازی کردم. جالب این است که به همدوره ای های من قبلا این مسئولیت را داده بودند.

او اضافه کرد: مشکلی که وجود دارد و به آن توجه نمی کنند این است که ما اصلا پشتوانه نداریم یعنی اگر یک بازیکن بزرگسال مشکلی برایش به وجود بیاید یا اصلا نخواهد بازی کنند، کسی را نداریم جایگزین نماییم. الان هم بازیکنان بزرگسال ما دنبال آموزش شاگرد هستند و کسی تمرین نمی نماید. تا اگر بازیکن بزرگسال ما نبود بتوانیم این بازیکن جوان را جایگزین نماییم. آنها دنبال این هستند که یک نفر بیاید و سرش را پایین بندازد و هر کاری گفت انجام دهند.

بازیکن اسبق تیم ملی با گلایه از نحوه برخورد با او اشاره کرد: من نمی خواهم در مقابل آنها قرار بگیرند اما دلایلی نمی آورند که من را قانع کند که چرا کنار گذاشته شدم یا حداقل بگویند X و Y از من بهتر هستند. می گویند چون جلسه نیامدم کنار گذاشته شدم.
منبع:

1399/11/23
22:57:40
0.0 / 5
1100
تگهای خبر: آموزش , اسب , بازی , پیشكسوت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری