سخت گیری زیاد فدراسیون جهانی پینگ پنگ در مورد كرونا

سخت گیری زیاد فدراسیون جهانی پینگ پنگ در مورد كرونا اسب من: فدراسیون جهانی تنیس روی میز برای حضور بازیکنان در تورهای جهانی و مسابقات انتخابی المپیک که در قطر برگزار می گردند، پروتکل های سختی را در نظر گرفته است.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، نوشاد و نیما عالمیان نمایندگان ایران در مسابقات انتخابی المپیک تنیس روی میز هستند و این دو برادر اسفندماه باید راهی دوحه قطر شوند تا جواز حضور در المپیک را به دست آورند.
طبق برنامه ریزی که فدراسیون انجام داده است، ۲۴ تا ۲۶ بهمن ادامه لیگ برتر برگزار می گردد و بعد از آن بلافاصله اردویی با حضور شش نفر اول انتخابی تیم ملی برگزار می شود.
با عنایت به این که نوشاد و نیما مقرر است قبل از حضور در مسابقات انتخابی المپیک جهانی و انتخابی المپیک قاره آسیا، در دو تور جهانی شرکت نمایند ازاین رو ششم اسفند راهی دوحه قطر خواهند شد.
فدراسیون جهانی اعلام نموده نفراتی که مقرر است به مسابقات دوحه اعزام شوند باید یک هفته پیش از اعزام و همینطور سه روز پیش از اعزام تست کرونا بدهند و فدراسیون های ملی هم نتیجه منفی آزمایش ها را برای فدراسیون جهانی ارسال نمایند.

پینگ پنگ بازان به محض ورود به دوحه هم باردیگر باید تست دوپینگ بدهند و دو روز هم قرنطینه خواهند بود.
طبق برنامه ریزی، برادران عالمیان بعد از دو روز قرنطینه، از هشتم اسفند می توانند به مدت دو روز در دوحه تمرین کنند و از دهم اسفند در نخستین تور جهانی حاضر شوند.

قطر اعلام نموده هر سه یا چهار روز هم از ورزشکاران تست کرونا می گیرد و در صورتیکه فردی تستش مثبت باشد باید ۱۴ روز قرنطینه شود و اجازه حضور در مسابقه را هم نخواهد داشت.

ازاین رو برداران عالمیان روزهای حساسی را باید پشت سر بگذارند و بسیار مراقب باشند چون مثبت شدن تست کرونا به منزله از دست دادن مسابقات انتخابی المپیک خواهد بود.

فدراسیون تنیس روی میز هم برای لیگ از بازیکنان تست کرونا می گیرد و برای ورود نفرات به اردوی تیم ملی هم باردیگر تست کرونا خواهد گرفت و اردو در قرنطینه کامل برگزار می گردد.

نوشاد و نیما عالمیان، امیر حسین هدایی، افشین نوروزی، آریا امیری و محمد علی رویین تن در اردو حضور دارند.

برنامه مسابقات برادران عالمیان در دوحه قطر به شرح زیر است:
نخستین تور جهانی (۱۰ تا۱۶ اسفند )
دومین تور جهانی (۱۶ تا ۲۳ اسفند)
انتخابی المپیک جهانی ۱۴ تا ۱۷ مارس(۲۴ تا ۲۷ اسفند)
انتخابی المپیک قاره آسیا ۱۸ تا ۲۰ مارس(۲۸ تا ۳۰ اسفند)
منبع:

1399/11/21
21:03:59
0.0 / 5
575
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تنیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری