انتخابات پر حاشیه در انتظار وزنه برداری

انتخابات پر حاشیه در انتظار وزنه برداری رئیس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی اعلام نمود که هیات اجرائی کمیسیون ورزشکاران را نمی خواهد و کار کردن در این شرایط استرس آور است.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از Inside the games، سارا دیویس، رئیس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری اظهارات جنجالی را مقابل هیات اجرائی حال حاضر فدراسوین جهانی بیان نمود. او اعلام نمود که ۹۵ درصد از اعضای هیات اجرائی کمیسیون ورزشکاران را نمی خواهند و کار کردن با آنها در این شرایط استرس آور است و با هیچ احترامی با او صحبت نمی کنند. هم چنین هیات اجرائی از دخالت IOC نیز شکایت دارد.
دیویس اعلام نمود: با توجه به این که خود فدراسیون جهانی می داند که اساسنامه فعلی مناسب نمی باشد اما بجای این که ابتدا اساسنامه اصلاح گردد، می خواهند انتخابات را برگزار کنند و بعد اساسنامه را اصلاح کنند. مک کانل، مدیر ورزشی IOC در جلسه روز جمعه حضور داشت و در مورد این که چه تعداد از اعضای هیات اجرائی کاندیدا شده اند پرس وجو کرد و سپس اعلام نمود همه چیز باید حل شود در غیر این صورت شما از المپیک خارج می شوید.
دیویس اضافه کرد: فهرست نامزدها هنوز اعلام نشده است در صورتیکه باید زودتر اعلام گردد تا همه، سوابق افراد را بررسی نمایند. حالا افراد زیادی در هیات اجرائی حضور دارند که اگر نامزد شوند، معتقدم موجب بی اعتباری بیش تر وزنه برداری پیش IOC می شود.
1399/11/20
13:54:27
0.0 / 5
886
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری