وزیر ورزش و جوانان:

نباید از انتقاد جوانان واهمه داشته باشیم

نباید از انتقاد جوانان واهمه داشته باشیم کرمانشاه وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دولت تدبری و امید توجه ویژه ای به جوانان دارد، اظهار داشت: باید فضایی فراهم نماییم تا جوانان به سادگی بتوانند حرف هایشان را بزنند.


مسعود سلطانی فر در حاشیه افتتاح خانه جوان کرمانشاه در جمع اعضای سمن های حوزه جوانان و اعضای مجمع جوانان کرمانشاه ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در این دولت در حوزه جوانان، اظهار داشت: تا سال 1392 هیچ خانه جوانی در کشور نداشتیم که با توجه دولت تدبری و امید به جوانان، حالا 140 خانه جوان در کشور داریم و این دستاورد بزرگی برای دولت می باشد.
وی ادامه داد: تعداد سمن های حوزه جوانان هم در ابتدای این دولت کمتر از 100 مورد بود که حالا به بیشتر از 3300 سمن رسیده است.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: میزان پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج هم در سال 1392 معادل 2900 میلیارد تومان بود که سال قبل این رقم به 30 هزار میلیارد تومان رسید و پیشبینی می شود این میزان سال جاری به 50 هزار میلیارد تومان برسد.
سلطانی فر به آمار ازدواج در کشور هم اشاره نمود و اظهار داشت: در 9 ماهه سال جاری با وجود شیوع بیماری کرونا و در صورتی که تصور می شد آمار ازدواج کاهشی باشد، اما نسبت به 9 ماهه سال قبل رشد پنج درصدی ازدواج را در کشور شاهد بوده ایم.
وی اظهار داشت: طی این مدت خوشبختانه کاهش سه درصدی میزان طلاق را هم در کشور داشته ایم و این کاهش در حالیست که طی چند سال قبل روند طلاق در کشور صعودی بوده است.
وی در بخش دیگر سخنانش ضمن اشاره به نقش مهم سمن های حوزه جوانان در مدیریت آینده کشور اظهار داشت: بطور قطع مدیران آینده کشور از بین اعضای سازمانهای مردم نهاد حوزه جوانان و اعضای مجمع جوانان استانها خواهند بود و در آینده سکان اجرایی کشور را بدست خواهند گرفت.
وزیر ورزش و جوانان به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید آن بر نقش جوانان در آینده کشور هم اشاره نمود و اظهار داشت: جوانان ظرفیت بالایی دارند و موتور توسعه کشور هستند و باید از این ظرفیت به بهترین شکل بهره برد.
سلطانی فر به نقش نهادهای مدنی در ایجاد امنیت هم اشاره نمود و اظهار داشت: آزادترین جوامع، امن ترین جوامع هستند و باید با توسعه نهادهای مدنی پایه های امنیت کشور را تقویت نماییم.
وی با اشاره به اینکه نباید از انتقادات جوانان واهمه داشته باشیم، اظهار داشت: باید فضایی فراهم نماییم تا جوانان به سادگی بتوانند حرف هایشان را بزنند.
سلطانی فر اضافه کرد: در جریان ناآرامی سال های 96 و 98 هیچکدام از جوانان عضو مجمع جوانان و سازمانهای مردم نهاد، در این ناآرامی ها درگیر و بازداشت نشدند، چونکه این جوانان این امکان را داشته اند که حرف هایشان را به سادگی در نشت هایی که با مدیران دارند بزنند و انتقاد کنند، بنابراین باید فرصت مشارکت و بیان خواسته ها را برای همه جوانان فراهم نماییم.1399/11/17
17:05:11
0.0 / 5
823
تگهای خبر: بیماری , تیم , رشد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری