ملی پوش واترپلو:

هنوز اطلاع نداریم انتخابی المپیك برگزار می گردد یا خیر؟

هنوز اطلاع نداریم انتخابی المپیك برگزار می گردد یا خیر؟ به گزارش اسب من ملی پوش واترپلو ایران اظهار داشت: هنوز از طرف فدراسیون یا ارگان های ورزشی اعلام نشده که قزاقستان راهی المپیک خواهد شد اما اینکه قزاقستان بدون مسابقه انتخابی راهی المپیک شود توی ذوق ما می زند


ارشیا الماسی در گفت و گو با ایسنا درباب نحوه تمرینات تیم ملی واترپلو اظهار نمود: دو سه هفته ای است که ما تمرینات را در استخر قهرمانی آزادی شروع کردیم. دو روز در هفته آنجا تمرین می نماییم و دو روز هم استخر باشگاه انقلاب می رویم. خداراشکر آزادی استخری است که ما قبلا هم در آن تمرین و مسابقه داشتیم و همه امکانات رشته واترپلو را دارد. استخر مناسبی است.
وی در ادامه اظهار داشت: خدا را شکر روز گذشته هم دستور بازگشایی استخر ۹ دی از طرف رضوانی رئیس فدراسیون داده شده و کارهای بازگشایی در حال انجام می باشد. مقرر است کم کم کلیه استخرها هم باز شود. این خبر خیلی خوشی برای همه ورزشکاران رشته آبی است.
لژیونر واترپلو در ادامه درباب مسابقه انتخابی المپیک اظهار داشت: از طرف وزارت ورزش، فدراسیون و یا هر ارگان ورزشی دیگر به ما اعلام نشده است که مسابقات انتخابی المپیک برگزار می گردد یا خیر، البته چند روز قبل یک عکس در صفحه مجازی از طرف فینا منتشر گردید که طبق آن قزاقستان سهمیه دار المپیک است.
الماسی اظهار داشت: مسابقات انتخابی المپیک برای تیم هایی که از المپیک جا مانده بودند در بخش بانوان هفته قبل انجام شد و مقرر است این هفته برای مردان صورت گیرد. باتوجه به آن عکس فعلا قزاقستان سهمیه المپیک دارد و قرار نیست مسابقه ای انجام شد. البته از جانب فدراسیون یا ارگان های ورزشی هنوز هیچ اطلاعی ندادند که انتخابی المپیک برگزار نمی گردد. این تنها خبری است که ما داریم.
ملی پوش واترپلو اظهار داشت: این شرایط موجب ناامیدی ما هم می شود. ما از مهر ۹۸ به هدف انتخابی المپیک تمرینات را شروع کردیم. دو اردوی تدارکاتی به سنگاپور و کره جنوبی داشتیم. بعد کرونا شد و ما منتظر ایستادیم، تنهایی تمرین کردیم، خودمان کوشیدیم بدنمان را آماده نگه داریم. اما حالا این که هیچ چیز مشخص نیست، اینکه بدون مسابقه قزاقستان سهمیه المپیک گرفته توی ذوق ورزشکار می زند. ورزشکار حتی انگیزه خودرا از دست می دهد.
او اظهار داشت: این یک شانس بزرگ برای ما بود که المپیک در ژاپن برگزار می شد چون ژاپن هم اکنون در واترپلو یکی از قدرت های آسیا محسوب می شد و بواسطه میزبانی مستقیم به المپیک راه می یافت. امیدوارم شرایط جوری شود که به این ورزش بیشتر بها دهند و کمک کنند تا به چیزی که حقش است برسد. این شانسی بود که بنظر می رسد از دست رفته است.
وی در آخر اظهار داشت: ما امیدواریم در قهرمانی آسیا یا بازی های ساحلی و آسیایی خوش بدرخشیم و نشان دهیم رشته ما استحقاق بهترین ها را دارد. البته قهرمانی آسیا هم هنوز تاریخ دقیقش معلوم نیست. بازی های ساحلی هم که قرار بود اردیبهشت یا خرداد باشد که فعلا به تعویق افتاده است و تاریخ دقیق آن معین نیست.
منبع:

1399/11/10
14:50:45
0.0 / 5
804
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری