اسكندریون:

برای انتخابی المپیك واترپلو منتظر خبر فینا هستیم

برای انتخابی المپیك واترپلو منتظر خبر فینا هستیم به گزارش اسب من دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: برای مسابقه انتخابی المپیک میان ما و قزاقستان هنوز رسما از طرف فینا چیزی به ما اعلام نشده است.حمید اسکندریون در گفت و گو با ایسنا، درباب انتخاب قزاقستان بعنوان نماینده واترپلوی آسیا برای المپیک ۲۰۲۰ بدون برگزاری مسابقه انتخابی اظهار نمود: هنوز رسما چنین چیزی را اعلام نکرده اند. فدراسیون هنوز در حال رایزنی است. در اروپا مسابقات انتخابی در حال برگزار شدن است. مسابقات انتخابی بانوان به پایان رسید و مقرر است مسابقات مردان شروع شود.

وی درباب معرفی پرچم قزاقستان در کنار دیگر کشورهای حاضر در المپیک اظهار داشت: هنوز رسمی چیزی به ما اعلام نشده است. ما این مساله را پیگیری می نماییم و هنوز منتظر خبر فینا هستیم.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: طبق قانون باید دو تیم از آسیا بروند. قرار بود انتخابی بین دو تیم اول اجرا شود که در حقیقت دو تیم اول ژاپن و قزاقستان بودند. ژاپن که میزبان است ما اعتراض کردیم که انتخابی بین ایران و قزاقستان صورت گیرد. فینا بررسی نموده ولی هنوز جواب مثبتی به ما نداده است. ممکنست قبول نکنند. ما از کنفدراسیون آسیا پیگیری کردیم ولی هنوز در حقیقت قبول نکرده اند. می توان گفت فعلا قزاقستان معرفی شده ولی ما اعتراض کردیم تا مورد بررسی قرار بگیرد و انتخابی اجرا شود.

وی درباب بازگشایی استخرها از این هفته نیز اظهار داشت: خوشبختانه طبق پروتکل ونامه ای که فدراسیون پزشکی برای ما ارسال کرده به استانها اعلام کردیم و استخرهای استانها به نوبت بازگشایی خواهند شد. ما هم استخر ۹ دی را آماده می نماییم تا به امید خدا بازگشایی شود.

اسکندریون در پاسخ به این پرسش که آیا همه استخرها بازگشایی خواهند شد؟ اظهار داشت: استانی است، ممکنست برخی استانها هم بازگشایی نشوند اما هم اکنون استان فارس، زنجان و چند استان دیگر مجوز گرفته اند و از شنبه به امید خدا بازگشایی خواهیم داشت.

منبع:

1399/11/09
15:58:46
0.0 / 5
654
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تیم , رسمی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری