صالحی امیری:

IOC به المپیكی ها واكسن می دهد

IOC به المپیكی ها واكسن می دهد به گزارش اسب من رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: ما روزانه با کمیته بین المللی المپیک و کمیته برگزاری بازی ها در ارتباط هستیم و المپیک برگزار می گردد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری در مورد ابهام در برگزاری المپیم توکیو اظهار داشت: متاسفانه فضای رسانه ایبا فضایی که ما در آن قرار داریم متفاوت می باشد. ما روزانه با IOC و کمیته برگزاری بازی ها در ارتباط هستیم تا روز پنج شنبه مجموعه ارتباطات ما حاکی از برگزاری المپیک است. خبری که یکی از رسانه ها زده بود هم ژاپن و هم IOC تکذیب کردند.
او افزود: جلسه ای هم با سفیر ژاپن در ایران داشتم و او از قول دولت ژاپن اعلام نمود که رویداد المپیک حتما برگزار می گردد. کمیته بین المللی المپیک هم مصمم به برگزاری المپیک است. از سال قبل سه فرضیه عنوان شد. اول اینکه وضعیت قرمز باشد و دو هفته ورزشکاران قرنطینه شوند و المپیک بدون تماشاگر باشد. دوم، اگر وضعیت زرد و نارنجی باشد حضور تماشاگران محدود باشد. فرضیه سوم هم این است که وضعیت سفید باشد و انجام واکسیناسیون توسط IOC صورت گیرد و حضور بدون دغدغه قهرمانان و تماشاگران را شاهد باشیم. هم اکنون در وضعیت سوم هستیم و همه در حال گرفتن واکسن هستند. IOC هم متعهد شده که ورزشکاران 206 کشور واکسن را خواهد رساند.
صالحی امیری در مورد ورود کمیته ملی المپیک به انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همان گونه که وزیر ورزش عنوان کرده، سیاست ما با وزارت ورزش همسان است و کمیته ملی المپیک هیچ گونه مداخله ای در فرآیند انتخابات فوتبال نداشته و نخواهد داشت. فوتبال بخشی از زندگی اجتماعی مردم شده است و باید شفاف سازی را در خود ایجاد نماید تا هیچ گونه ابهام و ذهنیتی ایجاد نکند. انتخابات بدون رقابت بی مفهوم است و شفاف سازی و برگزاری انتخابات بدون کمترین حاشیه و شائبه مورد انتظار همه است.
منبع:

1399/11/05
00:59:50
0.0 / 5
956
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری