در گزارش اسب من مطرح شد

آخرین وضعیت درمانی مهرداد میناوند و علی انصاریان

آخرین وضعیت درمانی مهرداد میناوند و علی انصاریان به گزارش اسب من سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی وضعیت درمانی مهرداد میناوند و علی انصاریان که به کرونا مبتلا شده اند را تشریح و بر پیگیری وضعیت آنها تاکید نمود.اشکان اردیبهشت در گفتگو با خبرنگار مهر با تکیه بر اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی علاوه بر مهرداد میناوند وضعیت علی انصاریان را هم پیگیری می کند، اظهار داشت: علی انصاریان هم در بخش ICU بستری است. البته وضعیت اشباع اکسیژن خون شریانی وی مطلوب است و روند درمانی هم به خوبی در حال پیگیری است.
وی خاطرنشان کرد: درمان دارویی کرونا در ارتباط با علی انصاریان طبق استانداردها در حال انجام می باشد. فدراسیون پزشکی ورزشی هم به صورت روزانه وضعیت وی را دنبال می کند. امروز حتما به صورت حضوری در جریان شرایط علی انصاریان و روند درمانی او قرار خواهیم گرفت.
سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی همینطور در مورد وضعیت مهرداد میناوند توضیح داد و اظهار داشت: فدراسیون پزشکی ورزشی از ابتدا پیگیر وضعیت این پیشکسوت فوتبال کشور بود. پس از دستور وزیر ورزش هم با جدیت این مساله پیگیری می شود.
وی افزود: شب گذشته با حضور در بیمارستان محل بستری مهرداد میناوند، وضعیت درمانی وی را از پزشکان معالجش جویا شدیم. شرایط مهرداد میناوند نسبت به روز قبل پایدارتر شده است اما همچنان نیازمند توجهات ویژه پزشکی است تا روند بهبودی بهتر و سریع تر دنبال شود.
اردیبهشت با تکیه بر اینکه در ارتباط با درمان مهرداد میناوند از پزشکان حاذق کشور مشاوره های پزشکی لازم گرفته می شود، تصریح کرد: در ارتباط با وضعیت دقیق وی پزشکان معالج او بهتر می توانند اظهارنظر داشته باشند اما فدراسیون پزشکی ورزشی بنا به رسالت خود پیگیر درمان او و همینطور علی انصاریان خواهد بود.
سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی با تکیه بر اینکه کرونا شرایط غیرقابل پیشبینی در افراد ایجاد می کند، اظهار داشت: در مجموع این ویروس غیرقابل پیشبینی عمل می کند طوری که افراد آلوده هم شرایط متفاوت نسبت به یکدیگر پیدا می کنند. حتی در مورد مبتلایانی که نیازمند بستری می شوند هم سیر بالینی بیماری کاملاً متفاوت می باشد بنابراین در ارتباط با مهرداد میناوند و علی انصاریان و روند درمانی آنها هم نمی توان اظهارنظر دقیقی داشت. فدراسیون پزشکی ورزشی اما به صورت روزانه و حضوری یا غیرحضوری وضعیت آنها را از راه پزشکان معالج شان پیگیر خواهد بود.


منبع:

1399/11/04
15:43:31
0.0 / 5
950
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری