عضو ارشد IOC:

تعویق مجدد المپیك امكان پذیر نیست

تعویق مجدد المپیك امكان پذیر نیست به گزارش اسب من یک عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک اظهار داشت: تعویق مجدد بازی های المپیک امکان پذیر نیست و بهتر است این رویداد بدون تماشاگر برگزار گردد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از Kyodo news، دیک پوند، عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک اظهار داشت: المپیک می تواند بدون حضور تماشاگران برگزار گردد. سوال این است که باید تماشاگران حضور داشته باشند یا اگر باشند، خوب است؟ به نظر من حضور تماشاگران خوب است اما ضروری نیست.
او افزود: هم اکنون شش، هفت گزینه برای حضور تماشگران در المپیک مطرح است که یکی از آنها این است که فقط مردم ژاپن حضور داشته باشند. هر تصمیمی برای حضور تماشگران گرفته شود، ریسک است. ازاین رو بهتر است بازی ها برگزار گردد حتی اگر تماشاگری نداشته باشد.
پوند در مورد برگزاری قطعی بازی ها اظهار داشت: فکر می کنم IOC و کمیته برگزاری بازی ها متعهد به برگزاری المپیک هستند مگر این که دولت ژاپن، IOC و سازمان بهداشت جهانی به این جمع بندی برسند که برگزاری المپیک کار بسیار خطرناکی است. هم اکنون هم تمام برنامه ها در حال انجام می باشد.
وی در مورد امکان تعویق مجدد بازی ها خاطرنشان کرد: امکان پذیر نیست و بازی های المپیک یا در سال ۲۰۲۱ برگزار می گردد یا دیگر برگزار نخواهد شد.
این عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک ضمن اشاره به برگزاری مراسم حمل مشعل المپیک هم اظهار داشت: حمل مشعل المپیک مقرر است ۲۵ مارس از فوکوشیما آغاز شود و در ضورت ضرورت این مراسم خیلی کوتاه برگزار و یا لغو می شود. البته با ایجاد فاصله اجتماعی امیدوارم مراسم حمل مشعل صورت گیرد چون سبب ایجاد هیجان در آستانه المپیک خواهد شد.
پوند در مورد این که ۸۰ درصد مردم ژاپن در یک نظر سنجی خواهان لغو المپیک شده اند، تصریح کرد: اگر مقامات ژاپنی کامل توضیح دهند چه مواجهه با شرایط اضطراری چه برنامه ای دارند مردم آرام تر می شوند.
منبع:

1399/11/02
23:17:03
0.0 / 5
769
تگهای خبر: المپیك , بازی , رشد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری