رونمایی از طرح های زمستان فعال ، ‏

فروردین: اقدامات نو و جدیدی در فدراسیون همگانی شروع شده است

فروردین: اقدامات نو و جدیدی در فدراسیون همگانی شروع شده است به گزارش اسب من رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حرکت نو و جدیدی در ورزش همگانی شروع شده که باید همه به کمک فدراسیون بیایند تا سلامتی مردم تامین گردد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مراسم رونمایی از طرح «زمستان فعال با ورزش همگانی» که شامل لیگ تندرستی ایران، طرح نشاط (مسابقات الکترونیک فعال) و طرح بازی و نشاط کودکانه می شود، بامداد امروز چهارشنبه با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، مهدی فروردین
رئیس فراکسیون ورزش مجلس، عسگری نماینده مجلس و پاک فطرت نماینده مجلس در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار گردید.
مهدی فروردین در این مراسم اظهار داشت: حرکت نو و جدیدی در فدراسیون ورزشهای همگانی شروع شده است که جا دارد از مسؤلان فدراسیون به خاطر این اقدامات تشکر کنم.
وی افزود: روزی که وارد مجلس شدیم، دغدغه مجلس فقدان نیرویی برای پیگیری ورزش احساس می شد اما نمایندگان با ورزش بخصوص ورزش همگانی بیگانه نبودند. فراکسیون باید اعتبارات خوبی برای ورزش در نظر بگیرد.
فروردین افزود: هشداری که کرونا در جهان داد نشان داد چقدر سلامتی مردم مهم می باشد. طبق آمار وزارت بهداشت در هر یک دقیقه در نتیجه کم تحرکی و فشار خون و بیماری های غیر واگیر یک فوتی داریم و در کرونا هر چهار دقیقه یک فوتی داریم.
رئیس فراکسیون ورزش مجلس تصریح کرد: این نشان از اهمیت ورزش همگانی دارد. از وزارت ورزش تشکر می کنم چون که مشخص است حرکت های مثبتی در ورزش همگانی شروع شده است. ورزش همگانی می تواند دغدغه کم تحرکی را کم کند. باید ارتباط مجلس، وزارت ورزش و فدراسیون همگانی روز به روز تنگ تر شود تا کشوری سالم داشته باشیم. هرچقدر برای مردم هزینه نماییم سلامتی آنها را تضمین کرده ایم.


منبع:

1399/11/01
22:33:12
0.0 / 5
870
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری