در نشست هیات اجرایی؛

حضوری یا وبینار بودن مجمع كمیته ملی المپیك هفته آتی مشخص می شود

حضوری یا وبینار بودن مجمع كمیته ملی المپیك هفته آتی مشخص می شود بگفته دبیرکل کمیته ملی المپیک، برگزاری وبینار یا حضوری مجمع عمومی این کمیته هفته آتی در نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائی نهایی می شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائی کمیته ملی المپیک در حالی ۳۰ آذرماه برگزاری مجمع عمومی این کمیته در ۵ بهمن ماه را مصوب کردند که چگونگی برگزاری به صورت «حضوری» یا «وبینار» را به بررسی شرایط زمان مجمع موکول کردند.
این در حالی است که طی دو هفته گذشته وزارت ورزش برگزار کننده مجمع انتخاباتی چهار فدراسیون بود که همگی به صورت حضوری و با شرکت تمام اعضا اجرا شد. با این وجود اما کمیته ملی المپیک هنوز در ارتباط با چگونگی برگزاری مجمع سالیانه خود تصمیم گیری نهایی نداشته است. البته مقرر است این تصمیم در نشست پیش روی اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائی اتخاد شود.
این نشست به سبب تعطیلی رسمی یکشنبه هفته آتی با یک روز تاخیر نسبت به همیشه، در روز دوشنبه (۲۹ دی ماه) برگزار می گردد و طی آن علاوه بر چگونگی برگزاری مجمع در مورد دستورالعمل های آن هم بحث و بررسی خواهد شد. بررسی مسائل مربوط به بودجه سال آینده فدراسیون ها هم دیگر محور تعیین شده برای این جلسه است.
کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفتگو با خبرنگار مهر در این مورد اظهار داشت: باتوجه به بالا بودن تعداد اعضای مجمع در مورد چگونگی برگزاری آن تصمیم قطعی گرفته نشده است. کمیته ملی المپیک آمادگی لازم برای برگزاری این مجمع به صورت همیشگی (حضوری) را دارد اما به شرط اینکه مصوبه هیات اجرائی را در مورد آن بگیرد. این مساله در نشست پیش رو مطرح و نهایی می شود.
وی با اعلان اینکه مجمع عمومی و مسائل مربوط به برگزاری یکی از دو محور اصلی نشست آینده اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائیست، افزود: در این جلسه دستورالعمل های مجمع و موارد لازم برای مطرح شدن در آن نیز بررسی و مشخص خواهند شد.
سعیدی تعیین فاکتورهای بودجه ۱۴۰۰ فدراسیون های ورزشی را دیگر محور نشست هفته آتی عنوان نمود. وی در این مورد اظهار داشت: تا قبل از این بودجه سالیانه فدراسیون ها برمبنای یک روند ثابت افزایش پیدا می کرد اما برای سال آینده افزایش بودجه تخصیصی فدراسیون ها از جانب کمیته ملی المپیک برمبنای یک مقیاس هدفمند خواهد بود.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در مورد این مقیاس و شرایط در نظر گرفته شده برای آن اشاره کرد: دستاورد فدراسیون ها در بازی های المپیک و آسیایی، مسابقات قهرمانی جهان و آسیا، حجم اعزام به این رویدادها، اردوها، میزبانی ها و … از عوامل موثر دراین زمینه است.
سعیدی اصرار کرد که بودجه سال آینده فدراسیون ها به صورت متوازن و نه مساوی توزیع خواهد شد.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، نشست هفته آتی اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائی کمیته ملی المپیک هفتاد و ششمین نشست آنها بشمار می رود که از ساعت ۹ در محل این کمیته شروع شده و تا ساعت ۱۲ ادامه خواهد داشت.
مجمع ۵ بهمن ماه هم چهل و هشتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک است.

1399/10/23
23:12:43
0.0 / 5
749
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , رسمی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری