سمیع زاده پاسخ داد:

مسابقات داخلی شطرنج به صورت حضوری برگزار خواهد شد؟

مسابقات داخلی شطرنج به صورت حضوری برگزار خواهد شد؟ اسب من: سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج می گوید برنامه ریزی ها بر این اساس است که مرحله دوم مسابقات قهرمانی کشور به صورت حضوری و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی صورت گیرد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، باتوجه به شیوع ویروس کرونا بیشتر رقابت های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد. بیشتر کشورهای دنیا باتوجه به شیوع ویروس کرونا رقابت لیگ شطرنج خودرا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری آغاز نموده و قهرمانان کشور خودرا شناختند.

فدراسیون شطرنج ایران مدتی پیش برنامه مسابقات فصل زمستان را منتشر نمود. بر این اساس مقرر است ۱۰ مسابقه تاپایان سال ۹۹ به میزبانی فدراسیون شطرنج اجرا شود که بیشتر آنها هم آنلاین خواهد بود.

در با اهمیت ترین رقابت ها، مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور در دو مرحله مقدماتی آقایان و بانوان کار خودرا شروع می کند.
باتوجه به آرام شدن وضعیت کرونائی و برگزاری چندین لیگ ورزشی به صورت حضوری شطرنج هم می تواند مسابقات خودرا به صورت حضوری دنبال کند.
محسن سمیع زاده سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج در گفت و گو با ایسنا، درباب احتمال برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شطرنج به صورت حضوری اظهار داشت: در پیش بینیهای انجام شده هنگام برنامه ریزی مسابقات کوشیدیم پیش بینی بدبینانه داشته باشیم چونکه نمی خواستیم در برنامه ریزی های انجام شده خللی وارد شود. تقویمی ارائه شده که مقرر است مسابقات به صورت آنلاین اجرا شود. برای مسابقات قهرمانی کشور مقرر است رقابت ها در دو مرحله کار خودرا ادامه دهد که در مرحله اول طیف وسیعی از شطرنج بازان به صورت آنلاین با یکدیگر به رقابت خواهد پرداخت.
او افزود: در مرحله دوم این رقابت ها اهتمام می شود به هرشکل ممکن، شطرنج بازان برتر را در یک شهر و یا در تهران جمع نماییم تا رقابت حضوری در اسفند ماه اجرا شود.
سمیع زاده اظهار داشت: برنامه ریزی و اهتمام و تلاش ما بر این بود که این مسابقات به صورت حضوری صورت گیرد. خوشبختانه به سبب انعطاف پذیر بودن این رشته و اینکه این رشته جزو ورزش های برخوردی نیست می توان پروتکل ها را به درستی رعایت کرد و ستاد ملی کرونا هم اجازه خواهد داد که مسابقات را به صورت حضوری پیگیری نماییم.
منبع:

1399/10/22
17:10:26
0.0 / 5
983
تگهای خبر: آنلاین , تیم , رشته , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری