ملی پوش مطرح كایاك در انتخابی المپیك حضور ندارد

سهرابیان:  امثال طالبیان باید كم كم بعنوان مربی فعالیت كنند

سهرابیان:  امثال طالبیان باید كم كم بعنوان مربی فعالیت كنند رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: قهرمانانی مانند احمدرضا طالبیان باید کم کم بعنوان مربی به جامعه قایقرانی تزریق شوند و فدراسیون وظیفه دارد که آنها را آماده کند.علیرضا سهرابیان در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه باتوجه به ورود احمدرضا طالبیان به عرصه مربیگری مقرر است از وی در رده های پایه تیم ملی قایقرانی استفاده گردد یا خیر، بیان کرد: طالبیان وقتی که بیمار شد و سپس مشکلات شخصی برایش پیش آمد، نتوانست خودش را به دیگران برساند بدین جهت از من درخواست نمود در انتخابی تیم ملی شرکت نکند. البته اگر به او می گفتیم شرکت نماید حتما این کار را انجام می داد. با مشورتی که با ما کرد و چون در طول این مدت نمی توانست برای کسب سهمیه المپیک بجنگد فرصت خوبی بود تا در مربیگری تجربه به دست آورد. البته تجربه قشنگی هم در لیگ آب های آرام داشت و توانست تیمش را به خوبی مدیریت و برای رقابت سالم آماده کند. این افراد باید کم کم بعنوان مربی به جامعه قایقرانی تزریق شوند. البته طالبیان در کنار تیم باشگاهی که تشکیل داده است، بعنوان ورزشکار هم فعالیت خواهد داشت و حتما او را برای بازی های آسیایی در اوج آمادگی خواهید دید.
سهرابیان در پاسخ به این پرسش که از حضور قهرمانانی مانند طالبیان بعنوان مربی در تیم های ملی استقبال می کند؟ اشاره کرد: بلی و باید هم اینطور باشد. امسال برای نخستین بار ورزشکاران ملی در کلاس مربیگری که مدرسان بین المللی تدریس می کردند، شرکت کردند. کسانی که مدال بازی های آسیایی داشتند به رایگان در این کلاس ها حضور داشتند. برای افرادی که در آینده نه چندان دور، از سیستم ورزش حرفه ای خارج می شوند و می خواهند مربیگری را تجربه کنند، برنامه داریم تا پایه به پایه خودرا وارد سیستم کنند و سختی هایی که کار یک مربی دارد را لمس کنند. وظیفه فدراسیون این است که قهرمانانی که می خواهند به بخش مربیگری وارد شوند را آماده کند.
او اضافه کرد: از طرفی قشنگ نیست یک تیم ملی داشته باشیم و مطمئنا به دنبال این هستیم چند تیم ملی را تشکیل دهیم و این شعار یک روز عملی می شود و یک روزی استفاده بهینه از تجربیات ورزشکاران سطح بالای خودرا خواهیم داشت.
رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد اینکه قهرمانی آسیا آب های آرام برگزار می گردد یا خیر و چه تعداد ورزشکار اعزام می شوند، اظهار داشت: مقرر است فقط انتخابی المپیک اجرا شود و ورزشکاران ما می روند که بجنگند. کمیته فنی تصمیم گیرنده اردوها و اعزام ها است و خوشحالم در دوران کاری من این اتفاق انجام گرفته است. مطمئنا رکوردهای ورزشکاران در آخر اردو توسط مربیان و اعضای کمیته فنی بررسی می شود و سپس تصمیم گیری انجام می شود اما کسانی که در مسابقات کسب سهمیه المپیک شانسی نداشته باشند را اعزام نمی نماییم.
1399/10/22
15:23:06
0.0 / 5
653
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری