پرداخت مرحله سوم حقوق المپین ها از بهمن ماه شروع می شود

پرداخت مرحله سوم حقوق المپین ها از بهمن ماه شروع می شود اسب من: ورزشکارانی که برای حضور در المپیک توکیو، کسب سهمیه کرده اند بهمن ماه بخش اول مرحله سوم حقوق مصوب خودرا دریافت می کنند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، طبق مصوبه اخیر ستاد ملی بازی های المپیک و آسیایی، ورزشکارانی که برای بازی های ۲۰۲۰ توکیو کسب سهمیه کرده اند، حقوق ماهیانه در قالب مرحله سوم دریافت خواهند کرد.
سال گذشته این ورزشکاران طبق مصوبه همین ستاد یک سال از حقوق ماهیانه ۵ میلیون تومان بهره مند شدند. اما باتوجه به تعویق المپیک این حقوق برای مدت شش ماه دیگر در اختیارشان قرار خواهد گرفت.
در این مرحله نیز همچون دو مرحله قبل، سهم ورزشکاران و سرمربیان آنها ماهیانه ۵ میلیون تومان است و مربیان المپیکی ماهیانه ۲.۵ میلیون تومان دریافتی خواهند داشت.
حقوق یک سال اول المپین ها بطور مشترک توسط وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پرداخت گردید. به این صورت که پرداخت شش ماه اول با وزارت ورزش و پرداخت شش ماه دوم با کمیته ملی المپیک بود. مشارکت این دو نهاد برای مرحله سوم حقوق ها نیز اجرا خواهد شد. بر این اساس تامین اعتبار برای حقوق سه ماهه اول با وزارت ورزش است و کمیته المپیک مسئولیت تامین اعتبار سه ماهه دوم را برعهده دارد.
پرداختی مرحله سوم حقوق المپیکی ها برای اول بهمن تا اول مرداد سال آینده تصویب شده است.


منبع:

1399/10/21
14:04:36
0.0 / 5
926
تگهای خبر: المپیك , بازی , سرمربی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری