نظریان:

از ظرفیت استانها در اسكی استفاده می نماییم

از ظرفیت استانها در اسكی استفاده می نماییم رئیس فدراسیون اسکی بعد از انتخابات اظهار داشت: ار ظرفیت های استانها در اسکی استفاده خواهیم کرد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی بامداد امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در آکادمی ملی المپیک انجام شد و طی آن عباس نظریان با کسب ۲۳ رای رئیس آینده این فدراسیون شد.
عباس نظریان رئیس منتخب فدراسیون اسکی بعد از مجمع در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک بسته ۱۰ برنامه ای برای اسکی تدوین شده است و فدراسیون ها می توانند برمبنای اهداف در این راه حرکت کنند. یکی از برنامه هایی که داریم فعال شدن کمیته اقتصادیست تا در بخش قهرمانی و توسعه همگانی موفق شویم.
وی اضافه کرد: منابع انسانی فدراسیون مهمترین رکن فدراسیون هستند و توجه به بخش خصوصی نیز در اولویت کار ماست. برنامه داریم تا بتوانیم در یک دوره کوتاه مدت با برنامه عملیاتی بتوانیم نظام استعدادیابی را به نحو شایسته ای پیش ببریم. با حضوری که در استانها داشتم و ظرفیت هایشان را دیدم می توانیم هم در بخش ملی و هم بین المللی از ظرفیت استانها استفاده نمائیم.
نظریان درباب ادعای مهندسی انتخابات توسط یکی از کاندیداها اظهار داشت: بالاخره ایشان نظر خودشان را گفتند و محترم است. من می توانم شرایط خودم را بگویم. بیش از ۲۵ سال در فضای ورزش کار کرده ام و معلم ورزش بوده ام در نظام اجرائی هم کار کرده ام و دکترای مدیریت ورزشی دارم. به نظرم کارنامه ها نشان دهنده وضعیت است و از همه کاندیداها می خواهم در محیط عملیاتی به ما کمک کنند. اگر واقعاً ظرفیتی وجود دارد من برای توسعه فضای اسکی از آنها کمک می گیرم.

1399/10/18
23:24:21
0.0 / 5
1052
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری