آغاز اردوی اپه و فلوره از هفته آینده

باقرزاده: مصدومیت عابدینی نگران كننده نیست

باقرزاده: مصدومیت عابدینی نگران كننده نیست رئیس فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت: مصدومیت کاپیتان تیم ملی سابر جای نگرانی ندارد و حتما در اردوی بعدی سابریست ها حضور خواهد داشت.


فضل اله باقرزاده در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه مصدومیت مجتبی عابدینی کاپیتان تیم ملی سابر جای نگرانی دارد یا خیر، تصریح کرد: اصلا جای نگرانی نیست و خیلی با انگیزه کار می کند. عابدینی در اردو اول سابر حضور نداشت اما از اردوی بعدی 100درصد شرکت می کند. در فروردین ماه بعد از مسابقات زون آسیا که برای توزیع سهمیه المپیک است، قهرمانی آسیا برگزار می گردد. تیم سابر ایران چون سهمیه دارد در زون آسیا حضور ندارد اما با تمام توان در قهرمانی آسیا شرکت می کند چون امتیاز قهرمانی آسیا در رنکینگ جهانی محاسبه می شود.
باقرزاده در مورد زمان برگزاری اردوی تیم ملی اپه و فلوره مردان و سابر، اپه و فلورهبانوان برای حضور در مسابقات زون آسیا جهت کسب سهمیه المپیک بیان نمود: اردوی تیم ملی اپه دختران از شنبه هفته آینده در اصفهان شروع می شود و به جهت اینکه پروتکل ها را رعایت نماییم، نفرات اصلی را دعوت کردیم ازاین رو سه نفر در این اردو خواهند بود. اردوی اپه مردان هم با حضور چهار نفر از شنبه هفته آینده در مشهد برگزار می گردد. اردوی فلوره مردان و سابر بانوان هنوز قطعی نشده اما به احتمال زیاد شنبه هفته آینده در تهران خواهد بود.
او افزود: تمام نفرات باید 48 ساعت پیش از حضور در اردو تست PCR بدهند و هزینه این تست ها و رفت و آمدشان را هم فدراسیون پرداخت می کند. اردوی سابر مردان هم 10 روزه بود که به اتمام رسید. پیمان فخری سرمربی تیم سابر به همراه رئیس کمیته ملی المپیک به مدت چهار روز در اجلاس شورای المپیک آسیا شرکت می کند و زمانی که برگردد برنامه اردوی مجدد سابر را تنظیم می نماییم.

1399/09/23
22:44:56
5.0 / 5
1131
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری