ستارگان پارسی تغییر می كند؟

انتخاب نام كاروان ایران در المپیك با فراخوان عمومی!

انتخاب نام كاروان ایران در المپیك با فراخوان عمومی! در حالی که قبل از این ستارگان پارسی بعنوان نام کاروان ایران در المپیک انتخاب شده بود، کمیته ملی المپیک برای نهایی کردن آن فراخوان عمومی گذاشته است!


به گزارش اسب من به نقل از مهر، در نشست اخیر ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی که یکشنبه گذشته با حضور وزیر ورزش انجام شد بر اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو با نام ستارگان پارسی تاکید شد، نامی که قبل از این توسط ستاد فرهنگی توکیو پیشنهاد و در ارتباط با آن جمع بندی لازم حاصل شده بود. با این وجود پس از مطرح شدن باردیگر اسم ستارگان پارسی و به سبب برخی واکنش ها نسبت به آن، کمیته ملی المپیک تصمیم به اعلام فراخوان عمومی برای نام کاروان ایران گذاشته است. در این رابطه کمیته ملی المپیک اعلام نمود:
بر این اساس تمام علاقمندان و اصحاب قلم می توانند با بهره مندی از اصول و ارزش های انقلابی، اسلامی و تاریخی کشورمان بر گرفته از فرهنگ و تمدن عظیم ایران اسلامی نسبت به پیشنهاد نام کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به ژاپن اقدام نمایند.
کمیته ملی المپیک با بهره مندی از صاحبنظران و نخبگان فرهنگی به بررسی پیشنهادات دریافتی پرداخته و بهترین نام را انتخاب خواهدنمود.
علاقمندان می توانند پیشنهادات خودرا تا اختتام آذر ماه جاری در اختیار کمیته ملی المپیک قرار دهند.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام کمیته ملی المپیک به آدرس Olympic.ir و ایمیل واحد بررسی پیشنهادات به آدرس [email protected] راه های ارتباطی برای مطرح شدن این پیشنهاد اعلام شده است.

1399/09/21
13:24:27
5.0 / 5
1036
تگهای خبر: المپیك , بازی , رسمی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری